YouTube
YouTube

شایعه: YouTube به نینتندو سوئیچ می‎آید

همانطور که می‎دانید، کنسول نینتندو سوئیچ چه در زمینه کنسول دستی بودن و چه در زمینه کنسول هیبرید بودن، به موفقیت چشم‎گیری رسیده است. حال به نظر می‎رسد شرکت نینتندو قصد دارد YouTube را نیز به کنسول جدید خود اضافه کند که جای خالی آن به راستی حس می‎شود. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

در حال حاضر، بزرگ‎ترین سرویس استریمی که بر روی نینتندو سوئیچ وجود دارد Hulu است و این کل بهره‎ای است که این کنسول از استریم کردن برده است! به گزارش وبسایت Dualshockers، به نظر می‎رسد این ویژگی قرار است به زودی دستخوش تغییر شود زیرا کاربران در eShop پیشنهاداتی مبنی بر نصب برنامه YouTube دریافت کرده‎اند. همچنین وبسایتی فرانسوی به نام NintendoHome از دیده شدن چنین گزارشی در eShop کنسول نینتندو سوئیچ خبر داده است.

نینتندو سوئیچ از نبود برنامه‎های کاربردی دیگری غیر از YouTube نیز رنج می‎برد

می‎شود گفت در حال حاضر برنامه‎هایی چون Hulu، YouTube، Netflix، Spotify و … به چیزهایی همه پسند تبدیل شده‎اند و هر دستگاه مدرن و امروزی باید از آنان پشتیبانی کند. جالب است بدانید که نینتندو سوئیچ بسیاری از این برنامه‎ها را ندارد و این در حالی است که کنسول‎های دیگر شرکت نینتندو چون Nintendo 3DS و Wii U از این برنامه‎ها به طور کامل پشتیبانی می‎کنند.

به گزارش وبسایت Dualshockers، چندی پیش در ماه ژانویه شرکت نینتندو اعلام کرد که آن‎ها سعی در جستجوی فرصت‎های مختلف دارند ولی هنوز چیزی مبنی بر رعایت این گفته از آنان ندیده‎ایم. اگر شایعات درست باشند، YouTube باید در تاریخ ۸ نوامبر (۱۷ آبان) عرضه شود. اگر قرار باشد که این برنامه در تاریخ مذکور منتشر شود، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

بیشتر بخوانید :  تصاویر جدیدی از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`