دانلود بازی Yaga برای Switch

بازی Yaga یک عنوان ماجراجویی می‌باشد. سازندگان این اثر مستقل استودیوی Breadcrumbs Interactive می‌باشد. شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این اثر را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید.

Yaga | NSP | نسخه هکی

بازی Yaga در سبک ماجراجویی می‌باشد. این اثر توسط استودیوی Breadcrumbs Interactive تولید شده است. این بازی داستان فردی به نام ایوان می‌باشد. ایوان یک فرد بسیار بدشانس می‌باشد. شعل ایوان آهنگری است. همچنین او تنها یک دست دارد. ماجراهای ایوان بسیار خنده‌دار و پیچیده است. از طرفی تزار به او ماموریت‌های غیرممکنی می‌دهد. از طرفی دیگر یک ساحره برای اهداف خود سعی در گمراهی او دارد. در این میان نیز مادربزرگ ایوان به فکر زن گرفتن برای او است! با این حال، ایوان از پس بسیاری از این کارها برمی‌آید.

عنوان یاگا در رابطه با افسانه‌های اسلاویک می‌باشد. محیط آن بسیار شباهت به کشورهای این حوزه می‌باشد. در این بازی ماجراجویی و نقش آفزینی، شما به‌وسیله تعامل با روستاییان متفاوت می‌توانید محبوبیت خود را بسازید. پیشرفت شما بسیار مرهون تعاملات با NPCها می‌باشد. همچنین با استفاده از اعتقادات پگانیسم درون بازی، شما می‌توانید رازهای بسیاری را رازگشایی کنید.

درجه سختی این بازی به نسبت ماموریت‌ها متغیر است. در صورت طی کردن مسیری متفاوت، درجه سختی بازی می‌تواند بیشتر شود. کرفت کردن تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت شخصیت شما دارد. همچنین در میانه راه‌ها، طلسم‌ها و آرتیفکت‌های متفاوتی وجود دارند که به توانایی‌های شخصیت شما کمک چشمگیری می‌کنند.

تصاویر بازی:

گرافیک ساده و رنگارنگ این عنوان بسیار جذاب است. زاویه دید بازی آیزومتریک است. با این اوصاف، به نظر می‌رسد که با نسخه فان دیابلو با داستانی جذاب و خنده‌دار طرف هستیم. یاگا دارای موسیقی متن منحصر به فردی می‌باشد که برگرفته از موسیقی فولکلور اسلاویک است.

بیشتر بخوانید :  آپدیت جدید Nintendo منتشر شد

عنوان Yaga یک اثر سرگرم کننده و فان می‌باشد. این اثر می‌تواند انتخاب جالبی برای طرفداران عناوین مستقل باشد. شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این اثر را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`