xCloud برای مایکروسافت اهمیت دارد اما نه به اندازه کنسول ایکس باکس
xCloud برای مایکروسافت اهمیت دارد اما نه به اندازه کنسول ایکس باکس

xCloud برای مایکروسافت اهمیت دارد اما نه به اندازه ایکس باکس

چندی پیش شرکت مایکروسافت پروژه xCloud را که پلتفرم مبتنی بر ابر است، معرفی کرد. البته این پلتفرم از اوایل سال ۲۰۱۹ به شکل آزمایشی آغاز خواهد شد و به اینترنت ۱۰ مگابیتی نیازمند است. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

«Kareem Choudhry» و «Kevin Lachapelle» از مدیران بخش ایکس باکس مایکروسافت به اظهار نظر درباره پلتفرم xCloud پرداختند. «Kareem Choudry» بیان کرد که مایکروسافت به معرفی سرویس مبتنی بر ابر خود افتخار می‌کند که توانسته اکوسیستم کنسولی را برای طرفداران فراهم آورد. «Kevin Lachapelle» نیز اظهار داشت که با پلتفرم مبتنی بر ابر بازیکنان با یک پلتفرم گیمینگ در خانه همراه هستند. «Kareem Choudry» افزود که اگرچه xCloud یک سرویس مهم است اما کمپانی برنامه‌ای برای جایگزینی آن با کنسول اصلی ندارد.

سرویس xCloud یک پلتفرم مهم است اما جانشین ایکس باکس نیست

پیشتر نیز شرکت سونی با Playstation Now سرویس مبتنی بر ابر را ارائه داد اما نتوانست موفقیتی برای کمپانی به دنبال داشته باشد. در این بین سرویس مورد بحث از روی دستگاه‌های مختلف سونی جمع‌آوری شد. تاکنون تحلیلگران پیش بینی‌های مختلفی درباره سرویس‌های مبتنی بر ابر داشتند و آن را جایگزینی برای کنسول‌های واقعی می‌دانند. اما حال مشخص شد شرکت مایکروسافت چنین برنامه‌ای در سر ندارد.

بیشتر بخوانید :  بازی Life Is Strange هم اکنون بر روی اندروید در دسترس است

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`