Sniper Elite 4
Xbox Game Pass

عناوین این ماه Xbox Game Pass مشخص شدند

بازی های مرتبط

با نزدیک شدن به ماه نوامبر، مایکروسافت لیستی از عناوینی که قرار است این ماه به سرویس Xbox Game Pass اضافه شوند را اعلام کرد که در میان آنان، آثاری ارزشمند و قابل توجه به چشم می‎آیند. این ماه بهترین فرصت برای تجربه این بازی‎ها است؛ البته در صورتی که مشغول اثر دیگری نباشید! در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

شاید بتوان گفت ارزشمندترین بازی این ماه Xbox Game Pass، عنوان Sniper Elite 4 باشد که چهارمین نسخه این سری بوده و سال پیش عرضه شده است. عنوان دیگری که می‎تواند طرفداران بازی‎های ورزشی خصوصاً ورزش اسکی را در این ماه سرگرم کند، بازی Olli Olli 2 XL Edition که در لیست عناوین این ماه لحاظ شده است. بازی دیگری نیز در این لیست وجود خواهد داشت که Sheltered نام داشته و اثری آخرالزمانی است. عنوان نهایی این لیست نیز بازی Rise and Shine and Grip: Combat Racing که به Xbox Game Pass اضافه خواهد شد.

عناوین ماه نوامبر Xbox Game Pass بازی‎های جذابی هستند

به گزارش وبسایت Dualshockers، شرکت مایکروسافت اعلام کرده عناوین نامبرده، تنها بازی‎هایی نیستند که این ماه بر روی Xbox Game Pass قرار خواهند گرفت. عناوین بیشتری برای این ماه در مراسم XO18 معرفی خواهند شد که قطعاً می‎توانند توجه‎تان را جلب کنند. پس برای اطلاع از عناوین دیگر این ماه سرویس Xbox Game Pass، یادتان باشد که مراسم مذکور را چک کنید.

چندی پیش بود که مدیر عامل شرکت مایکروسافت اعلام کرد که قصد دارند سرویس Xbox Game Pass را برای کاربران رایانه‎های شخصی نیز در دسترس قرار دهند. معلوم نیست که این کار چه وقت انجام خواهد شد ولی برای اخبار و اطلاعات بیشتر در این زمینه، گوش به زنگ خواهیم بود. قابل ذکر است که برای عضویت در سرویس Xbox Game Pass نیاز به پرداخت ۹٫۹۹ دلار به صورت ماهانه دارید. البته اگر اولین بارتان است که از این سرویس استفاده می‎کنید، ۱۴ روز به صورت رایگان فرصت تست آن را در اختیار خواهید داشت تا اگر علاقمند بودید، نسبت به پرداخت اقدام کنید.

بیشتر بخوانید :  سفر فیل اسپنسر به ژاپن برای همکاری در E3 2019

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`