World of Warcraft

تاریخ انتشار World of Warcraft: Shadowlands مشخص شد

بازی های مرتبط

در ماه‌های گذشته، کمپانی بلیزارد تاریخ انتشار World of Warcraft: Shadowlands را به تاخیر انداخت و اظهار داشت که این بسته‌ی گسترش دهنده به مدت زمان بیشتری برای تکمیل نیاز دارد. به هر حال شیوع ویروس کرونا در سرتاسر دنیا، سبب شد که روند توسعه‌ی بسیاری از بازی های مورد انتظار با اختلال مواجه شود. خوشبختانه در روز گذشته از تاریخ انتشار رسمی بسته گسترش دهنده جدید ورلد آو وارکرافت تحت عنوان شدو لندز، آگاه شدیم. لازم به ذکر است که این بسته گسترش دهنده در تاریخ بیست و سوم نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی مصادف با سوم آذر ماه سال جاری در دسترس کاربران کامپیوترهای شخصی قرار خواهد گرفت. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

سیستم مورد نیاز برای اجرای World of Warcraft Shadowlands

بد نیست بدانید که کمپانی بلیزارد بیانیه‌ی جدید منتشر کرده و در این بیانیه در خصوص پیشرفت هایی که در World of Warcraft: Shadowlands به وجود آمده، صحبت نمود. کمپانی اظهار داشت که تأخیر اعمال شده در گذشته، به روند توسعه‌ی بازی کمک بسیار زیادی کرده است و سبب شده که محصول نهایی، به صورت پلیش شده در دسترس بازی کنندگان قرار بگیرد. توجه شما عزیزان را به اظهارات بلیزارد در خصوص این موضوع جلب می‌نمایم:

از زمانی که تاریخ انتشار World of Warcraft: Shadowlands را تاخیر زدیم، تصمیم گرفتیم که مدت زمان بیشتری را صرف توسعه‌ی بازی کنیم. بدین ترتیب از زمان اضافی ایجاد شده برای پولیش کردن این بسته‌ی گسترش دهنده استفاده کردیم. همچنین در وهله‌ی دوم، تغییراتی در محتوای پایان بازی و مبارزات و سیستم ارائه‌ی جوایز ایجاد نمودیم و از کیفیت همه چیز مطمئن شدیم. حال در شرایط بسیار مناسبی قرار داریم و تمام موارد را برای عرضه‌ی کامل World of Warcraft: Shadowlands فراهم آورده‌ایم. تا زمانی که مجموعه ورلد آو وارکرافت مخاطب دارد، وظیفه داریم که شما را با محتوای جدید، سرگرم سازیم.

حال که زمان عرضه بسته گسترش دهنده‌ی جدید ورلد آو وارکرفت مشخص شده است، با اطمینان می توانیم به شما بگویم که رویداد پیش عرضه‌ی World of Warcraft: Shadowlands در تاریخ دهم نوامبر (مصادف با بیست آبان ماه سال جاری) آغاز خواهد شد. همچنین در تاریخ ۸ دسامبر، اولین Raid این اکسپنشن آغاز می‌شود.

اکسپنشن جدید ورد آو وارکرافت، موارد کاملاً تازه‌ای را به این اثر اضافه خواهد کرد. در این اکسپنشن به محیطی جدید به نام شدو لندز سفر خواهیم کرد. همچنین بازی کنندگان ملزم به انتخاب یکی از چهار گروه و یا Covenants های بازی هستند که هر کدام از آنها دارای ویژگی ها و شرایط مخصوص به خود می باشند.

بیشتر بخوانید :  تاخیر خوردن Rainbow Six: Quarantine و Watch Dogs Legion و Gods & Monsters + اظهارات یوبی سافت در خصوص شکست Breakpoint

لازم به ذکر است که این بسته گسترش دهنده در تاریخ بیست و سوم نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی مصادف با سوم آذر ماه سال جاری در دسترس کاربران کامپیوترهای شخصی قرار خواهد گرفت. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. تمام اخبار مربوطه توسط وب سایت نوین اسپات پوشش داده خواهد شد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`