World of Warcraft

World of Warcraft – اطلاعات تکمیلی در خصوص اکسپنشن Shadowlands

بازی های مرتبط

اگر پی‌گیر اخبار بازی‌های کامپیوتری باشید، در جریان هستید که از اکسپنشن جدید عنوان World of Warcraft با نام Shadowlands (در رویداد بلیزکان ۲۰۱۹) رونمایی شد. پس از معرفی اکسپنشن و تماشای یک سینماتیک نفس گیر، اطلاعاتی در خصوص بازی به اشتراک گذاشته شد. طبق گفته‌ی بلیزارد، سطح (Level) بازی کنندگان از ۱۲۰ به ۶۰ کاهش داده می‌شود. توسعه دهنده دلیل این تصمیم را ارتقای سطح سریع‌تر و دسترسی به محتوای انتهای بازی خوانده. به تازگی بلیزارد اطلاعات جدیدی در خصوص این کاهش سطح و جوایز بازی منتشر کرده است. اکسپنشن شدو لندز در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

به تازگی گفت و گویی از سمت پایگاه خبری – تحلیلی کوتاکو با بلیزارد تدارک دیده شده است. همان‌طور که اشاره شد، توسعه دهنده در خصوص کاهش سطح بازی کنندگان از ۱۲۰ به ۶۰ و مزایای آن صحبت کرد.  به ادعای بلیزارد، چنین اقدامی، راحتیِ بیشتری را برای کاربران فراهم می‌آورد.

اگر کاربر تازه وارد هستید، می‌توانید در منطقه‌‌‌ی جدیدی کرکتر خود را به سطح ۱۰ برسانید. از آن جا به بعد به محیطی از اکسپنشن Battle for Azeroth انتقال خواهید یافت. در آن لوکیشن نیز می‌توانید تا لِول  ۵۰ شخصیت خود را ارتقا دهید. حال آماده اید که به شدولندز سفر کنید و ماجرایی تازه را تجربه کنید. همان‌طور که انتظار می‌رود، در Shadowlands باید سطح شخصیت خود را از ۵۰ به ۶۰ برسانید و سپس وارد محتوای انتهای بازی شوید.

اگر کاربر فعال بوده اید و شخصیت‌های لِول آپ شده در اختیار خود دارید، به انتخاب خودتان یکی از آن‌ها را به سطح ۵۰ برسانید و وارد شدو لندز شوید. اما آیا این کاهش سطح سبب جلب رضایت مخاطبان می‌شود؟ مخاطبان را نمی‌دانم ولی بلیزارد چنین باوری دارد. توسعه دهندگان اظهار داشته اند که با افزایش هر سطح، از جوایز بسیار گرانبها و هیجان انگیزی برخوردار خواهید شد. توجه شما عزیزان را به قسمتی از گفته‌های بلیزارد در این خصوص جلب می‌نمایم:

ما می‌خواهیم که با هر ارتقای سطح، به بازی کنندگان جایزه‌‌ی مختلفی ارائه دهیم. قرار نیست که همانند اکسپنشن‌های قبلی، به صورت مکرر و خسته کننده، نوار تجربه را پر کنید. Shadowlands به گونه‌ای طراحی شده که همواره شما را برای موارد جدید تشویق کند و به چالش بکشد. محتواهای پایان ناپذیر، باف‌های متعدد و … موارد بسیار دیگر. به شما وعده‌ می‌دهیم که ارتقای سطح در اکپنشن جدید World of Warcraft جذاب‌تر از هر زمان دیگری باشد.

خبر خوب دیگری هم برای مخاطبان و بازی کنندگان داریم. میزان گرایند (انجام دادن کاری سخت در راستای رسیدن به یک هدف) برای ارتقای سطح کاهش داده شده است. امیدواریم که Shadowlands جبرانی بر خرابکاری‌های Battle for Azeroth باشد. برای مشاهده‌ی سینماتیک معرفی این اکسپنشن بر روی این لینک کلیک نمایید. در بلیزکان ۲۰۱۹ شاهد معرفی دیابلو ۴ و اورواچ ۲ نیز بودیم. برای تماشای تریلر معرفی و گیم پلی دیابلو ۴ بر روی این لینک و برای تماشای تریلر معرفی و گیم پلی اورواچ ۲ بر روی این لینک کلیک نمایید.  مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به اکسپنشن جدید World of Warcraft با ما درمیان بگذارید. این بسته‌ی گسترش دهنده در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  عرضه‌ی Detroit: Become Human و Heavy Rain و Beyond: Two Souls برای PC

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`