World of Warcraft

تماشا کنید: معرفی اکسپنشن جدید World of Warcraft + اطلاعات تکمیلی

بازی های مرتبط

بدون شک World of Warcraft یکی از تاثیر گذارترین بازی‌های تاریخ صنعت گیمینگ به شمار می‌رود. پشتیبانی ستودنی بلیزارد از این عنوان سبب شده که مخاطبان بسیاری به صورت شبانه روز !! به تجربه‌ی این اثر بپردازند. اکسپنشن Battle For Azeroth در سال 2018 معرفی و عرضه شد. داستان‌ این اکسپنشن در حال اتمام است و ملزم به خداحافظی کردن با آن هستیم. همان طور که انتظار می‌رفت، Shadowlands معرفی شد. این پست حاوی تریلر این بسته‌ی گسترش دهنده و اطلاعات تکمیلی منتشر شده در خصوص آن است. Shadowlands در سال ۲۰۲۰ انتشار خواهد یافت. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

این اکسپنشن نیز در مراسم بلیزکان ۲۰۱۹ رونمایی گردید. البته در گذشته شاهد لو رفتن شدولندز بودیم. بلیزارد استاد ساخت سینماتیک‌های هیجان انگیز و نفس گیر است. در سینماتیک معرفی Shadowlands سیلواناس را مشاهده می‌کنیم که به سراغ لیچ کینگ می‌رود. (پس از مرگ آرتاس به دست تیریون و دیگر قهرمانان، تاج لیچ کینگ بر روی سر بلوار نهاده می‌شود. وی خود را در Ice Crow Citadel حبس می‌کند تا مانع از آسیب رسانی به آزروث شود). در ادامه سیلواناس به بلوار و یا همان لیچ کینگ حمله می‌کند و نبرد زیبایی صورت می‌گیرد. از توصیف ادامه‌ی تریلر اجتناب می‌کنم و شما عزیزان را به تماشای آن دعوت می‌نمایم:

سینماتیک اکسپنشن جدید World of Warcraft با نام Shadowlands

روح تمام مردگان در شدولندز وجود دارد. آیا باز شدن این منطقه سبب می‌شود تا با قهرمانان و ضد قهرمانان دیگر که کشته شدند، ملاقات داشته باشیم؟

بیشتر بخوانید :  آپدیت نسل نهمی The Last of Us Part II در دسترس کاربران پلی استیشن ۵ قرار گرفت

پس از مرگ در آزروث به شدو لندز منتقل می‌شوید

  • سفر هیجان انگیز و پر خطرتان در Shadowlands را آغاز نمایید و از اسرار پشت پرده آگاه شوید. نقش سیلواناس با هر اکسپنش پر رنگ‌تر می‌شود. زمان آن رسیده تا از هدف نهایی وی آگاه شویم.

Covenant خود را انتخاب نمایید

  • لازم به ذکر است که چهار Covenant (به عبارتی گروهک و یا فرقه) در شدو لندز وجود دارد. می‌توانید با هرکدام از آن‌ها عهدنامه‌ای ببندید و از ویژگی‌های مختلفی بهره مند شوید.

لِول بازی کنندگان به عدد ۵۰ کاهش داده می‌شود. شما در طول بازی ملزم به افزایش سطح خود تا عدد ۶۰ هستید. بلیزارد دلیل این امر را دسترسی سریع‌تر بازی کنندگان به محتوای آخر بازی (دانجن‌ها با درجه سختی بالا و Raid های متعددو ….) قلمداد کرده. هم اکنون می‌توانید اکسپنشن مذکور را پیش خرید کنید. با پیش خرید Shadowlands از مزایای متعددی برخوردار خواهید شد. بازی در سه نسخه‌ی مختلف عرضه خواهد شد : the base edition و the heroic edition و the epic edition .

Base Edition

  • محتوای اصلی Shadowlands. دث نایت‌ها اجازه‌ی دسترسی زودتر از موعد به بسته‌ی گسترش دهنده خواهند داشت.

Heroic Edition

  • تمام محتواهای Base Edition + مونت پرنده‌ی Ensorcelled Everwyrm + کرکتر بوست تا سطح ۱۲۰ . با دریافت مونت پرنده می‌توانید کوئستی برای آزاد کردن ست the Vestments of the Eternal Traveler دریافت کنید.

Epic Edition

  • تمام محتواهای Heroic Edition + 30 روز مهلت بازی + پِت Anima Wyrmling

بلیزکان ۲۰۱۹ مملو از خبرهای هیجان انگیز بود. در این رویداد شاهد رونمایی از Diablo IV بودیم. درست همانند ورلد آو وارکرفت، رونمایی از دیابلو ۴ با یک سینماتیک نفس گیر صورت گرفت. سپس شاهد فوتیج‌هایی از گیم پلی بودیم. دیابلو چهار بازگشت به ریشه‌های تاریک و خوف آور مجموعه خواهد بود. برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص این عنوان و تماشای تریلرها بر روی این لینک کلیک کنید. از طرفی اورواچ ۲ نیز معرفی شد. برای تماشای تریلر اورواچ ۲ نیز روی این لینک کلیک نمایید. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به اکسپنشن جدید World of Warcraft با ما درمیان بگذارید. این بسته‌ی گسترش دهنده در سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود.

بیشتر بخوانید :  اطلاعات تکمیلی Call of Duty: Mobile

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`