World Of Warcraft

بازی World Of Warcraft رایگان شد

بازی های مرتبط

بازی World Of Warcraft یکی از عناوین بسیار محبوب در ژانر MMORPG که از انحصاری‌های مطرح رایانه‌های شخصی به شمار می‌رود، بعد از مدتی طولانی رایگان شد! تمام محتوای بازی از جمله بسیاری از محتواهای قابل دانلود در اشتراک ماهانه این بازی قابل تهیه است. قابل ذکر است که فروش Battle Chest که شامل بازی اصلی و محتواهای دانلودی بود، در سایت Blizzard متوقف شده است که البته به نظر می‌رسد دائمی نباشد. در ادامه با نوین اسپات همراه باشید.

به گزارش وبسایت Polygon، هم اکنون بازیکنان قدیمی و جدید بازی World Of Warcraft می‌توانند با تهیه اشتراک ماهانه بازی تنها به قیمت ۱۴٫۹۹ دلار می‌توانند بازی اصلی و شش بسته الحاقی آن را دریافت کنند. این تغییرات کمی بعد از تاریخ ۱۴ آگوست (۲۳ مرداد) اعمال می‌شوند و شامل بسته الحاقی هفتم بازی که Battle for Azeroth نام داشته و هنوز منتشر نشده است، نمی‌شوند. این تغییر باعث می‌شود ورود به دنیای عظیم بازی World Of Warcraft بیشتر شود زیرا قبل از این، نیاز به خرید بازی اصلی بود. قابل ذکر است که در این تغییرات، بازی‌بازان با پرداخت ۱۴٫۹۹ دلار و خرید همان اشتراک ماهانه، به راحتی می‌توانند بدون نیاز به هیچ چیز دیگری در بازی پیشرفت کرده و تا سطح ۱۱۰ بالا بیایند. البته برای پیشرفت بیشتر از این سطح و همچنین تجربه هفتمین و بزرگ‌ترین بسته الحاقی این بازی یعنی Battle for Azeroth نیازمند به پرداخت ۴۹٫۹۹ دلار خواهید بود.

قابل ذکر است که بازی World Of Warcraft در انحصار رایانه‌های شخصی بوده و هم اکنون برای این پلتفرم قابل دریافت است و می‌توانید بعد از اجرای تغییر ذکر شده، با قیمتی کم در دنیای آن غرق شوید. نظر شما در مورد این عنوان چیست؟ آیا با خرید اشتراک ماهانه بازی را تهیه خواهید کرد و خود را در دنیای عظیم آن، غرق می‌نمایید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید!

بیشتر بخوانید :  جزئیات بازی موبایلی Harry Potter منتشر شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`