Wolfenstein: Youngblood
بازی Wolfenstein Youngblood دو نفره خواهد بود

بازی Wolfenstein Youngblood دو نفره خواهد بود

بازی های مرتبط

در حین برگزاری کنفرانس شرکت Bethesda در نمایشگاه E3 2018 مشخص شد که بازی Wolfenstein Youngblood یک بازی دو نفره در سبک Co-op و ماجراجویی است. اینکه چرا این بازی توسط این شرکت به صورت دو نفره طراحی شده است خود موضوعی است که مدت‌ها ذهن بازیکنان را درگیر کرده است.

اکنون نائب رئیس بازاریابی جهانی شرکت Bethesda یعنی «پت هینز» (Pete Hines) درباره اینکه چرا بازی Wolfenstein Youngblood به صورت دو نفره طراحی شده است سخن گفته است:

ما به دنبال خلق موارد مختلفی هستیم و این بستگی به این دارد که توسعه دهندگانمان چه چیزی می‌خواهند. در مورد بازی Wolfenstein Youngblood باید گفت که خب می‌خواستیم در این بازی به عنوان یکی از دختر‌های دوقلو BJ بازی کنید.

این یک بازی دو نفره است اما همان تم را خواهد داشت زیرا وقتی کسی با شما بازی نکند حس چندانی به شما القا نمی‌شود. آن یکی خواهر در کنارتان هست حال چه هوش مصنوعی باشد چه انسان.

با توجه به عرضه بازی Wolfenstein II The New Colossus در پاییز ۲۰۱۷ بازیکنان منتظر نسخه‌های مکمل برای آن بودند. بازی Wolfenstein The New Order اولین بازی استودیو MachineGames در این سری بازی‌ها بود که سرآغاز تولید نسخه بعدی یعنی The New Blood شد. با این حال هیچ کس فکر نمی‌کرد که این استودیو سوئدی بخواهد ادامه بازی را به صورت دو نفره بسازد.

با توجه به این خبر در کنار خبرهای منتشر شده از DLC چند نفره بازی Prey و همچنین آنلاین بودن بازی Fallout 76 تا حدی بازیکنان را نگران کرده است. به نظر می‌رسد که شرکت Bethesda که به عناوین تک نفره‌اش شهرت دارد در حال وفق دادن بازی‌های خود با بازی‌های چند نفره است. در این مورد هینز توضیح داده است:

ما همچنان از بازی‌های تک نفره حمایت خواهیم کرد و حتی آن را بیشتر از قبل می‌کنیم. ما تلاش نمی‌کردیم که بگوییم تنها هدفمان طراحی بازی‌های تک نفره است. این چیزی است که توسعه دهندگانمان نیز خواستار آن نیستند.

هنوز اطلاعات زیادی از بازی Wolfenstein Youngblood منتشر نشده است. اما مشخص است که در این بازی در پاریس اشغال شده توسط نازی‌ها رخ می‌دهد. این بازی قرار است در سال ۲۰۱۹ عرضه شود.

بیشتر بخوانید :  شمشیرهای جنگ ستارگان در For Honor

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`