بازی Wolfenstein 3
بازی Wolfenstein 3

ساخت بازی Wolfenstein 3 توسط بتسدا رسما تایید شد

امروز در جریان یک گفتگوی خبری بتسدا رسما تایید کرد که بازی Wolfenstein 3 در آینده ساخته خواهد شد. با این حال هنوز هم خبری از Dishonored 3 نیست. اگر چه استودیوی بتسدا تولید آن را محتمل دانست و ممکن است که در صورت فراهم بودن شرایط این اتفاق در آینده رخ دهد. در ادامه با جزئیاتی بیشتری از این خبر همراه وب‌سایت نقطه نو باشید.

اروز خوبی برای طرفداران بازی‌های شوتر است؛ چرا که استودیوی بتسدا در طول گفتگوی با خبرنگاران رسما ساخت بازی Wolfenstein 3 را تایید کرد. مدیر روابط عمومی استودیوی بتسدا اعلام کرد که آن‌ها در آینده‌ای نه‌چندان دور مراحل توسعه بازی Wolfenstein 3 را آغاز خواهند کرد. طبق گفته‌های آقای «پیت هاینز» سازندگان این بازی تصمیم دارند که مدتی را به این مجموعه استراحت دهند تا زمانی که مقدمات و ایده٬های کافی برای خلق یک داستان جذاب فراهم شود. با این حال تولید بازی Wolfenstein 3 از جمله برنامه‌هایی است که استودیوی بتسدا برای آینده دارد. آقای پیت هاینز در این رابطه گفت:

بله حتما! ما بی‌شک در آینده بازی Wolfenstein 3 را خواهیم ساخت. تیم توسعه دهنده می‌گوید که آن‌ها برای خلق یک داستان بزرگ‌تر مجبورند که مدت بیشتری را به این مجموعه استراحت دهند. در آینده همه باهم خواهیم دید که چه اتفاقی می‌افتد.

در جریان همین گفتگو خبرنگاران از بازی Dishonored 3 پرسیدند و پیت هاینز در این رابطه پاسخ قاطعی به خبرنگاران نداد. اگر چه او به طور مشخص تولید این بازی را در آینده تکذیب نکرد، اما به طور کلی گفته‌های او خبر از یک استراحت طولانی مدت برای این مجموعه می‌داد. در حال حاضر استودیوی «آرکین»، خالق بازی Dishonored، در حال کار بر روی دو بازی مختلف است. درست همان‌طور که تادهاوارد بعد از تولید بازی Starfield به سمت The Elder Scrolls 6 خواهد رفت. تا کنون بازی‌های زیادی از سوی بتسدا معرفی شده‌اند که هنوز در دست توسعه قرار دارند و به همین منظور، مشخص است که تولید بازی Dishonored 3 در اولویت فعلی آن‌ها و تیم آرکین قرار ندارد. به هر ترتیب خبر خوب این است که می‌دانیم در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد معرفی بازی Wolfenstein 3 خواهیم بود.

بیشتر بخوانید :  جزئیات جدیدی از بخش Red Dead Online بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

شما نیز نظراتتان را در این رابطه با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`