بازی Where the Heart Leads برای رایانه‎های شخصی عرضه می‎شود

عنوان داستانی و سورئال Where the Heart Leads، ساخته استدیوی Armature Studio، قرار است بر روی رایانه‎های شخصی نیز عرضه شود. نسخه رایانه‎های شخصی، در سال 2022 منتشر شده و بر روی استیم و Epic Games Store در دسترس قرار می‎گیرد. این بازی، انحصاری کنسول پلی استیشن 4 بوده و نمرات متوسطی دارد. تمرکز کامل آن بر روی داستان بوده و گیم پلی ساده‎ای دارد که بیشتر در خدمت داستان است. داستان نیز روایتی سورئال بوده که قطعاً طرفداران خاص خود را دارد. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

در این بازی، شما نقش آقای «ویت اندرسون» (Whit Anderson) را در دست دارید؛ فردی خانواده‎دار و همسری مهربان که به طور اتفاقی، در زمان سفر کرده و شاهد مهم‎ترین صحنه‎های زندگیش خواهد بود. انتخابات، بخش اصلی این بازی هستند. انتخاب‎های بسیار زیادی دارید که هر کدام، سرانجام‎های مختلفی خواهند داشت. این انتخاب‎های زیاد و متنوع، باعث شده‎اند که پایان بازی نیز بسیار متفاوت بوده و هر بازیکن، با توجه به انتخاب‎هایش، پایان‎های متفاوتی را خواهد دید. انتخاب‎های شما، بر روی شهر کوچک بازی، یعنی شهر Carthage و مردمش، تاثیر می‎گذارد. مردم این شهر، هر کدام شخصیت‎های مخصوص به خود و هویت منحصر به فرد داشته که با اعمال شما، ممکن است تغییر کنند.

 

تم‎های مختلفی از قبیل عشق در جوانی، چالش‎های فرزند پروری، میراثی که پس از مرگ از خود به جای می‎گذاریم و …، در این بازی مطرح می‎شوند. انتخاب‎های بازیکن نیز در شکل دادن و گسترش این تم‎ها، نقش دارند. نسخه رایانه‎های شخصی، انتخابات بیشتری نیز خواهد داشت. این نسخه، از Volumetric Fog پشتیبانی خواهد کرد که حسی تازه و رویایی به طراحی‎های زیبای بازی می‎دهد. تنظیمات مخصوص افراد کور رنگ نیز اضافه شده و می‎توانید فونت UI بازی را نیز بزرگ و کوچک کنید. در زیر می‎توانید بخشی از سخنان کارگردان بازی در مورد عرضه آن برای رایانه‎های شخصی را مطالعه فرمایید.

بازی Where the Heart Leads در مورد قدرت انتخاب‎های شماست. به همین دلیل، مفتخریم که انتخاب‎های بیشتری در زمینه روش تجربه ماجراجویی آقای ویت در اختیارتان بگذاریم. در ماجراجویی که پیش روی‎تان قرار گرفته، قدرت انتخاب‎ها و مسیری که انتخاب‎های مختلف‎مان ما را به سویش سوق می‎دهند، مشاهده می‎کنید.

همانطور که ذکر شد، بازی Where the Heart Leads هم اکنون بر روی پلی استیشن 4، در دسترس است.

بیشتر بخوانید :  فرآیند تولید بازی Lords of Fallen 2 از نو آغاز شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`