بازی فایتینیگ Multiversus ممکن است در دست ساخت باشد

بر اساس شایعاتی که اخیراً منتشر شده‎اند، عنوان فایتینگ Multiversus، جدیدترین بازی مبارزه‎ای شرکت WB Games بوده و قرار است رایگان باشد! در چند ماه اخیر، شایعات زیادی مبنی بر ساخت عنوانی مبارزه‎ای یا فایتینگ توسط شرکت WB Games منتشر شدند. یکی از عجیب‎ترین آنان، شایعه ساخت عنوان Multiversus است. به نظر می‎رسد این اثر، مانند Super Smash Bros شرکت نینتندو، حالتی کراس اور داشته و ترکیبی از دنیای دی سی در کنار دنیای Mortal Kombat و برخی دیگر از دنیاهایی خواهد بود که شرکت WB حقوق‎شان را در دست دارد! در ادامه مطلب همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

این شایعه، توسط آقای «جف گراب» (Jeff Grub) از وبسایت GamesBeat مطرح گشته است. ایشان در حساب رسمی توییتر خود، با منتشر کردن گزارشی، از ساخت عنوان فایتینیگ Multiversus خبر دادند که شخصیت‎های مختلفی از عناوین شرکت WB را در خود دارد. شخصیت‎هایی مانند «گندالف» (Gandalf) از مجموعه The Lord of The Rings، «شگی» (Shaggy) از مجموعه انیمیشنی Scooby Doo، بتمن، تام و جری … قرار است کنار هم، در این عنوان، حضور داشته باشند! ترید مارکی به نام Multiversus نیز توسط شرکت Warner Bros، به ثبت رسیده است که به این شایعه، بیش از پیش قوت می‎بخشد.

همچنین، در گزارش ذکر شده که این عنوان، قرار است کاملاً رایگان باشد. البته، پشتیبانی بعد از عرضه و همچنین اضافه کردن شخصیت‎های جدید از طریق بسته‎های الحاقی، در دستور کار قرار دارد. برخی از شخصیت‎هایی که از طریق بسته‎های الحاقی اضافه می‎شوند، شامل شخصیت‎های فیلم Space Jam و همچنین آقای «لبران جیمز» (LeBron James)، بازیکن معروف، خواهند بود!

بیشتر بخوانید :  دانلود بازی Operencia The Stolen Sun برای PC

احتمال واقعی بودن این شایعه، بالاست. به نظر می‎رسد شرکت Warner Bros Games تست‎هایی نیز به طور خصوصی برای این بازی، برگزار نموده. با این حال، تا به این لحظه، تاییدیه رسمی از سوی شرکت، صورت نگرفته است. پس بهتر است کل این گزارش را چیزی بیشتر از یک شایعه، در نظر نگیریم. احتمال دارد در آینده‎ای نزدیک، شاهد معرفی بازی Multiversus و تایید این شایعه، باشیم.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`