بازی warcraft 3 reforged

تماشا کنید: بازی Warcraft 3 Reforged با انتشار تریلری سینماتیک معرفی شد

بازی های مرتبط

بازی Warcraft 3 Reforged با انتشار تریلری سینماتیک از سوی استودیو بلیزارد معرفی شد. نام انتخاب شده برای این بازی نشان می‌دهد که بازی یک نسخه ریمستر شده از عنوان Warcraft 3 خواهد بود. با نوین اسپات همراه باشید.

در جریان فستیوال Blizzcon امسال، نسخه ریمستر شده بازی Warcraft 3 با نام کامل Warcraft 3 reforged معرفی شد که نسخه استانداردش در حال حاضر ۲۹٫۹۹ دلار قیمت دارد و نسخه موسوم به Spoils of War آن را خواهید توانست با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار خریداری کنید. در نسخه Spoils of War بازی برخی محتوای محبوب بازی وارکرفت ۳ نیز گنجانده شده‌اند. اگر علاقمند دسترسی به محتوای زیر هستید، باید تا قبل از تاریخ ۳۱ دسامبر سال جاری یعنی ماه آینده، بازی Warcraft 3 Reforged را پیش‌خرید نمائید.

World of Warcraft: Meat Wagon Mount, Hearthstone: The Third War Card Back,  Jaina, Thrall, Anub’arak, and Tyrande for Heroes of the Storm, a Diablo III pet

بازی Warcraft 3 Reforged اثریست که کارگردان اصلی بازی نظارت مستقیم بر تولیدش دارد و طبق گفته سازندگان قرار است تمامی بافت‌های درون بازی با تغییر و تحول اساسی ریمستر شوند و صرفاً افزایش رزولوشن در دستور کار تیم بلیزارد قرار ندارد. طبق آنچه سازندگان اعلام کرده‌اند، این بازی قرار است در تاریخی نامعلوم در سال آِنده منتشر شود. تریلر سینماتیک معرفی این اثر را در ادامه مشاهده می‌کنید.

 

بیشتر بخوانید :  Epic Games Store - بازی‌های رایگان این هفته

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`