استودیو Visceral ایده‌های جالبی برای Dead Space 4 داشت
استودیو Visceral ایده‌های جالبی برای Dead Space 4 داشت

استودیو Visceral ایده‌های جالبی برای Dead Space 4 داشت

به نظر می‌رسد که فضای مرده، هیچ‌وقت مرده نخواهد ماند. عنوان Dead Space 3 در سال ۲۰۱۳ بود که برای تمام پلتفرم‌ها توسط استودیو ویسرال گیمز (Visceral Games) عرضه‌شده بود و از آن زمان تا به الآن کمپانی EA هیچ‌گونه سخنی در مورد بازگشت به این سری علمی–تخیلی و ترسناک (Science fiction Horror) نگفته است.

به‌تازگی وب‌سایت یورو گیمر (Eurogamer) مصاحبه‌ای را با کارگردان نوآوری بازی فضای مرده یعنی بن وانات (Ben Wanat) ترتیب داده است و از ایشان در مورد قسمت چهارم عنوان Dead Space سؤالاتی پرسیده شده بود. Ben Wanat در این گفتگو اعلام کرده که اگر قسمت چهارم این سری توسط Visceral Games ساخته می‌شد، ایده‌های جالبی برای آن داشتند.

«ما این نظریه کلی را در ذهن داشتیم، شما باید در یک سفینه آلوده‌شده زنده بمانید و در جستجوی دیگر بازمانده‌ها و نشانه‌های از زندگی باشید و آیتم‌های لازم برای زنده ماند در این وضعیت را پیدا کنید و با یک سفینه کوچک فرار کنید. در قسمت سوم سری و در بخش flotilla، ما نشانه‌های مربوط به غیرخطی بودن بازی را درون آن قراردادیم. من دوست داشتم که عمق بیشتری به این نظریه بدیم و تصور کنید که شما در بخشی از فضا هستید که و ممکن است که سفینه شما نیاز به قطعات مهم و سوخت نیاز داشته باشد که تا بتوانید آن را بار دیگر راه بیندازید.»

ایشان در ادامه صحبت‌های خود گفته است که قسمت بعدی در این سری این‌گونه خواهد بود که بشریت در فضای آخرالزمانی که در تسلط نکرومورف‌ها (Necromorph) خواهد بود، قرارگرفته است و مجموعه‌ای از کشتی‌ها قابل کاوش، در محیط کلی بازی قرار خواهد داشت. از طرفی دیگر، شخصیت اصلی سه قسمت قبلی یعنی ایزاک کلارک (Isaac Clarke)، به‌عنوان رهبری در این وضعیت قرار گذاشته می‌شود و ایشان می‌گوید که قسمت چهارم Dead Space می‌توانست دلیل خوبی برای تغییر دادن بعضی از چیزها در داستان بازی باشد. Ben Wanat می‌گوید:

«با استفاده از این محیط آخرالزمانی، موقعیت بسیار خوبی برای ما به دست می‌آمد و می‌توانستیم داستان را به‌گونه‌ای پیش ببریم که نیازی به هرکدام از آن شخصیت‌ها نداشته باشیم.»

بن وانات، در جواب به این سؤال که Visceral Games چه شخصیتی را برای قهرمان قسمت چهارم Dead Space در نظر داشت گفت:

«تصور کنید که Ellie Langford شخصیت اصلی قسمت چهارم بازی می‌شد.»

استودیو ویسرال گیمز نتوانست تمامی این موارد را تبدیل به واقعیت بکند و متأسفانه این استودیو در سال ۲۰۱۷ توسط EA بسته شد.

بیشتر بخوانید :  سه بازی تایید شده EA برای انتشار در سال جاری

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`