بازی Vigor با کیفیت کامل ۴K روی کنسول XBOX ONE X مایکروسافت اجرا می‌شود
بازی Vigor با کیفیت کامل ۴K روی کنسول XBOX ONE X مایکروسافت اجرا می‌شود

سازندگان بازی Vigor از توان پردازشی Xbox One X شگفت‌زده شدند

بازی Vigor یک عنوان شوتر چند نفره آنلاین از استودیو Bohemia Interactive است که تنها برای کنسول XBOX ONE  به عنوان یک بازی انحصاری منتشر خواهد شد.

از این رو سازندگان آن نهایت تلاش خود را کردند تا این عنوان را با کیفیت بالایی روی کنسول اجرا کنند. به نظر میرسد نسخه XBOX ONE X توانایی کاملی در اجرا این بازی با کیفیت کامل ۴K دارد. به شکلی که استودیو Bohemia Interactive به ستایش قدرت این کنسول میان نسلی مایکروسافت پرداخته است.

Petr Kolář سرپرست پروژه ساخت بازی Vigor در استودیو Bohemia Interactive ، او بیان داشت که این کنسول توانایی بالایی در اجرا دارد. اخیرا وب‌سایت gamingbolt مصاحبه‌ای با Kolář داشته و از او درباره عملکرد نسخه XBOX ONE X پرسیده است و با پاسخ‌های کاملی رو به رو شد. Kolář ابتدا به ستایش این کنسول میان نسلی پرداخت و از مایکروسافت تشکر کرد که با تیم خود توانسته چنین کنسول قدرتمندی توسعه دهد. کنسولی که به سازندگان اجازه می‌دهد از نهایت قدرت آن بهره گیرند.

کیفیتی کامل در XBOX ONE X

او در این مصاحبه اظهار داشت:

من باید بگویم علاوه بر آن که از قدرت Xbox One X آگاهی داشتیم، اما در عملکرد این کنسول ما را شگفت زده کرد. ما در حال بررسی هستیم تا کیفیت اجرایی بازی روی این کنسول ۴K HDR کامل باشد. همچنین به امکانات دیگر نیز توجه داریم و روی آنها تمرکز کردیم.

Kolář دقیقا مشخص نکرده آیا کیفیت ۴K با فریم ریت ۶۰fps است یا کمتر است. زیرا استودیو اطمینان کاملی به نتیجه نداشته و باید منتظر ماند تا توسعه در مرحله نهایی خود قرار گیرد.

در حال حاضر کنسول XBOX ONE X از سخت‌افزار قدرتمندی برخوردار بوده که می‌تواند با کیفیت ۴K/60fps به اجرا بازی‌ها بپردازد. این در حالیست که کنسول PS4 Pro سونی برخی عناوین را با کیفیت ۴K کامل اجرا می‌کند. Kolář افزود تیم توسعه دهنده قصد دارد از تمام قدرت XBOX ONE X بهره گیرد تا کیفیت اجرایی بازی در سطح قابل توجهی قرار گیرد.

بیشتر بخوانید :  کازپلی های بسیار زیبا از Assassin's Creed Valhalla

بنابراین باید احتمال داد کیفیت اجرایی با فریم ریت ۶۰fps همراه باشد. همانطور که گفته شد بازی Vigor تنها برای XBOX ONE منتشر خواهد شد و برنامه ای برای انتشار آن روی PS4 وجود ندارد.

 

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`