Untitled Goose Game

دانلود بازی Untitled Goose Game برای Switch

بازی های مرتبط

بازی Untitled Goose Game یک اثر طنز و جالب می‌باشد. تولیدکنندگان این بازی استودیوی کوچک House House می‌باشد. این اثر یک عنوان ماجراجویی کمدی و اسلپ‌استیک می‌باشد. این عنوان به یکی از بازی‌های مطرح و بازی‌شده توسط بسیاری از افراد در شبکه‌های متفاوت استریم شده است. شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این اثر طنز را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود کنید.

اگر اخیرا شبکه‌های استریم و یوتیوبرهای متعددی را دنبال کرده باشید، یکی از بازی‌هایی که به شکل متعددی مشاهده خواهید کرد، عنوان Untitled Goose Game می‌باشد. این اثر یک عنوان مستقل در ژانر ماجراجویی می‌باشد و فضایی کمدی و اسلپ‌استیک می‌باشد. این بازی توسط یک جمع از دوستان ساخته شده است. پس از درگرفتن بحثی در رابطه با غازها، ایده ساخت یک بازی با محوریت این پرنده صورت می‌گیرد. با وجود این‌که ساخت این اثر در دستور کار این دوستان نبوده است، بعدا موجب شهرت آنها می‌باشد.

صفحه اصلی این بازی

بازی در یک دهکده کوچک اتفاق می‌افتد. یک صبح بسیار و عالی در این دهکده شروع می‌شود. و شما در نقش یک غاز افتضاح هستید. این غاز، عاشق آزار دادن افراد این دهکده است. به همین دلیل، او همواره در کار افراد دخالت می‌کند. از دزدیدن دوچرخه یک دورجخه‌سوار گرفته تا مزاحمت برای یک کشاورز و دزدیدن عینک یک پسر بچه. این عنوان یک اثر سندباکس می‌باشد. شباهت‌هایی به عنوان Goat Simulator در این بازی دیده می‌شود. منتها این بازی بسیار از از عنوان مذکور تمیزتر و جالب‌تر است.

کارهای بسیاری زیادی می‌توان کرد. شما می‌توانید به پشت سر یک فرد که به سختی در حال کار خود است بروید و با صدای غازی خود مزاحم او شوید. و یا به مغازه‌ی خاروبار فروشی بروید و آن مغازه را بهم بریزید. زاویه دید این بازی به شکل آیزومتریک است. همچنین بازی دارای یکی از جالب‌ترین گرافیک‌ در میان بازی‌های ویدئویی است. رنگ‌های شادی را در این بازی مشاهده می‌کنید.

بیشتر بخوانید :  Untitled Goose Game

تصاویر بازی:

شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این اثر طنز را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`