سازنده Uncharted عنوانی جدید بر اساس شخصیت‎های مارول می‎سازد

خانم «ایمی هنیگ» (Amy Hennig)، یکی از سازندگان عنوان مشهور و تحسین شده Uncharted، قصد ساخت عنوانی اقتباسی از کمیک‎های شرکت مارول را دارد. بعد از این که ایشان در سال 2014 از استدیوی مشهور Naughty Dog جدا شد، راه پر و پیج خمی را در پیش گرفت. وی در ابتدا به استدیوی Visceral Games پیوست تا بر روی عنوانی اقتباسی از سری Star Wars کار کند. این بازی، شباهت‎هایی به سری Uncharted نیز داشت اما متاسفانه، هیچوقت تکمیل نشده و کنسل شد. پس از آن نیز استدیوی Visceral Games تعطیل گشت. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

پس از جدایی از شرکت EA، شایعه شد خانم هنیگ قصد دارد استدیویی مستقل را تاسیس کند. در نهایت، معلوم شد ایشان به ریاست یک شعبه بازی سازی از استدیوی بزرگ Skydance Media منسوب شده‎اند. پس از آن نیز اخباری در مورد عنوانی که در دست ساخت دارند به بیرون درز کرد. ذکر شد که این بازی، ای پی جدیدی نیست. حال، به نظر می‎رسد جزئیاتی از ماهیت آن، منتشر شده است.

امروز مشخص شد که استدیوی Skydance Media و خانم ایمی هنیگ، بر روی عنوانی بلاک باستر، داستان محور، اکشن و ماجراجویی کار می‎کنند که در جهان کمیک‎های شرکت مارول جریان دارد. مشخص نیست که این بازی، در چه قسمت از جهان وسیع مارول روایت می‎شود اما ذکر شد که داستانی اورجینال و کاملاً جدید خواهد بود. منظور این حرف نیز به طور کامل واضح نیست. این که قرار است داستانی جدید بر اساس شخصیت‎های این شرکت باشد و یا شخصیت‎های کاملاً جدیدی خلق می‎شوند، به طور دقیق مشخص نشده است. خانم هنیگ، اظهاراتی در مورد ساخت بازی جدیدشان، ارائه کردند.

قطعا برای ساخت اولین بازی‎مان، همکاری بهتر از شرکت مارول وجود ندارد. در گوشه و کنار جهان شرکت مارول، اکشن، ماجراجویی، معما و هیجاناتی که من می‎پسندم، به وفور یافت می‎شوند و می‎توان تجربه‎ای بی نظیر از آنان را در قالب بازی ویدئویی، ارائه داد. باعث افتخار است که داستانی کاملاً جدید روایت کنیم که انسانیت، پیچیدگی و شوخ طبعی شخصیت‎های دنیای مارول را داشته باشد. این ویژگی‎ها، همان دلایلی است که افراد زیادی، عاشق شخصیت‎های مارول هستند.

به نظر می‎رسد عنوانی که استدیوی Skydance Media در دست ساخت دارد، بسیار جاه طلبانه خواهد بود. تیم سازنده، افراد با استعداد و با تجربه‎ای در زمینه ساخت عناوین AAA هستند. علاوه بر آن، مشاوره‎هایی نیز از افراد خبره در دنیای تلویزیون، فیلم و کمیک، دریافت خواهند کرد. با توجه به این که این بازی، در مراحل اولیه توسعه قرار دارد، مدتی طول می‎کشد تا اخبار کامل و جامعی از آن ارائه شود. با این وجود، امیدواریم به زودی شاهد معرفی آن باشیم.

بیشتر بخوانید :  شایعات منتشر شده در خصوص نسخه‌ی جدید Silent Hill

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`