Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

شرکت Ubisoft به دنبال استفاده بیشتر از NFTها است

بازی های مرتبط

اخیراً، شرکت Ubisoft گام‎هایی در راستای استفاده از NFTها و تکنولوژی بلاکچین برداشته است. چندی پیش بود که با معرفی تجهیزاتی به شکل NFT برای عنوان Ghost Recon Breakpoint باعث سوپرایز همگان شد. این شرکت، پلتفرمی نیز برای استفاده از NFTها، احداث نمود. از طریق این پلتفرم، NFTها را در بازی‎های AAA خود قرار خواهد داد. این مسئله، با واکنش به شدت منفی طرفداران و علاقمندان روبرو شد. ویدئوی معرفی آن بر روی یوتیوب، 95 درصد دیسلایک گرفت و سرانجام حذف گشت. متاسفانه این شرکت، قصد ندارد سیاست‎های خود را تغییر دهد. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

مدیر پروژه‎های مربوط به بلاکچین شرکت Ubisoft، طی مصاحبه‎ای با وبسایت Decrypt سخنانی در رابطه با استفاده از NFTها بیان نمود. وی ذکر کرد که این مسئله، قدمی تازه و گامی جسورانه است پس واکنش منفی مخاطبین، دور از انتظار نبوده و پیش بینی شده است. وی ذکر نمود که شرکت Ubisoft، سه قانون مهم را برای خود در مورد تکنولوژی بلاکچین، وضع کرده است. اول این که مسئولیت استفاده از این تکنولوژی را دانسته و سوء استفاده رخ ندهد، دوم این که محیطی امن و مناسب فراهم آورد و در نهایت، تنها از پروژه‎هایی در بلاکچین استفاده کند که ارزشمند بوده و مناسب باشند.

پس از معرفی پروژه بلاکچین، بازخوردهای زیادی دریافت نمودیم. هم بازخوردهای مثبت و هم بازخوردهای منفی و نگرانی مخاطبین را شنیده‎ایم. می‎دانیم که منبع حساسیت‎ها و نگرانی‎ها نسبت به این تکنولوژی از کجاست، و قصد داریم هر گامی که در این مسیر برمی‎داریم، با دقت و حساب شده باشد.

با اجرای این پروژه به صورت آزمایشی، می‎خواهیم ببینیم مخاطبین‎مان چگونه به بحث غیر متمرکزسازی واکنش نشان خواهند داد. می‎دانیم که اجرای این امر، تغییر بزرگی است و قبول کردن آن، زمان زیادی نیاز دارد اما در نهایت، به سه قانون و اصلی که برای خودمان قرار داده‎ایم، پایبند خواهیم بود.

طبق گزارشی از وبسایت Kotaku، بسیاری از توسعه دهندگان در شرکت Ubisoft نیز به پروژه پلتفرم بلاکچین اطمینان ندارند و احساس می‎کنند احتمال سوء استفاده از آن، بسیار زیاد است. استدیوی GSC Game World نیز که قصد استفاده از این تکنولوژی را داشت، پس از واکنش‎های منفی طرفداران، منصرف شد.

بیشتر بخوانید :  جزئیات جدیدی از بخش Blackout بازی Black Ops 4 منتشر شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`