Far Cry 6
ubisoft

Ubisoft از برنامه‌ی انتشار بازی‌هایش در سال مالی جاری خبر داد

بازی های مرتبط

سال مالی جدید کمپانی Ubisoft ، به چه صورت پیش خواهد رفت؟ این کمپانی فرانسوی و بزرگ قصد انتشار چه عناوینی در آینده دارد؟ موارد ذکر شده تنها قسمتی از سوالات مخاطبان در خصوص فعالیت‌های آینده‌ی یوبی سافت است. این کمپانی در سال های اخیر، به شدت پرکار بوده و همواره مخاطبان را با بازی های مختلف خود، سرگرم کرده. به تازگی اطلاعاتی در خصوص پروژه‌های آینده‌ی یوبی سافت منتشر شده که دانستن آنها برای طرفداران، خالی از لطف نخواهد بود. پس اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

طی سال مالی جاری، کمپانی Ubisoft بازی‌های بسیاری را منتشر خواهد کرد و برنامه‌های متعددی را عملی می نماید. پس از مدت‌ها انتظار، در نهایت در سال مالی جاری شاهد انتشار Rainbow six Siege Quarantine خواهیم بود. این عنوان با تأخیرهای بسیار زیادی مواجه شد و شیوع ویروس کرونا، سبب شد که بازی در سکوت خبری فرو رود. به هر حال توجه شما عزیزان را به اظهارات کمپانی یوبی سافت در خصوص برنامه ریزی‌های مربوط به سال مالی جاری (۲۰۲۱ تا اوایل ۲۰۲۲) جلب می‌نمایم:

در طی سال مالی جدید شاهد انتشار عناوینی همانند Far cry 6 و Rainbow six Siege Quarantine و Riders Republic و Division Heartland و Roller Champion خواهیم بود. بازی Skull and Bones نیز در سال مالی آینده منتشر خواهد شد.

و بدین ترتیب می‌توان گفت که حداقل یک سال تا انتشار رسمی Skull and Bones باقی مانده است. این اثر نیز با تأخیرهای بسیار زیادی مواجه شد و پس از آن به صورت کامل در سکوت خبری فرو رفت. به صورت دقیق‌تر باید گفت که رونمایی از عنوان مذکور در مراسم E3 سال ۲۰۱۷ در طی کنفرانس Ubisoft صورت گرفت. بازیکنان در این بازیِ چند نفره و آنلاین می‌توانند کنترل دزدان دریایی را بر عهده بگیرند و در دنیای بزرگ بازی غرق شوند و به رقابت بپردازند. در آن زمان قرار بود که شاهد انتشار Skull and Bones در اواخر سال ۲۰۱۸ باشیم اما بازی با تأخیر مواجه شد. در سال ۲۰۲۰ نیز متوجه شدیم که تیم توسعه دهنده دیدگاه کاملاً جدیدی را برای ساخت این اثر در نظر گرفته و بسیاری از مکانیک‌ها تغییر کرده اند. توجه شما عزیزان را به قسمتی از گفته‌های کارگردان اجرایی بازی جلب می‌نمایم:

تأخیرهای متعدد Skull and Bones سوالات بسیاری برای بازیکنان به وجود آورده است. باید اعتراف کرد که برای ساخت بهترین اثر، به زمان بیشتری نیاز داریم. جاه طلبی‌های ما برای بازی بسیار زیاد است و در مسیر خود، با چالش‌های مختلفی روبه‌رو می‌شویم. این چالش ها سبب می‌شوند که از اعلام تاریخ انتشار زودهنگام بازی منصرف شویم. ما می‌خواهیم که تجربه Skull and Bones بسیار واقع گرایانه به نظر برسد و فانتزی دزدان دریایی را جان ببخشیم. قصد داریم تا بازی را به گونه‌ای توسعه دهیم که مملو از لحظات ماندگار و خاطره انگیز باشد.

هنوز نمی‌دانیم که Skull and Bones به چه صورت تغییر کرده است و شاید در مراسم mtv سال ۲۰۲۱ اطلاعات بیشتری در خصوص این اثر و هم چنین بازی‌هایی همانند نسخه جدید رینبو سیکس سیج و فارکرای 6 به دست آوریم. تمام اخبار مربوط به بازی‌های Ubisoft توسط وب سایت نوین اسپات پوشش داده خواهد شد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید :  بازی Skull & Bones تاخیر خورد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`