دو مورد درون بازی PUGB که باید توسط سازنده مورد بازبینی قرار گیرند

همانطور که مطلع هستید بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds، یکی از بهترین عناوین چند نفره چند سال اخیر لقب گرفته است و از حالت دسترسی زودرس خارج شده است؛ اما با این حال هنوز با تبدیل شدن به یک بازی ایده‌آل فاصله دارد و درست به مانند دیگر عناوین آنلاین، سازنده باید برای تبدیل این بازی به یک اثر درجه یک آپدیت‌ها و تغییرات زیادی برای آن منتشر نماید. آنچه پیش روی‌شماست، تحلیلی از موارد پرکاربرد درون این بازی است.

طبق آخرین تحقیقات به عمل آمده، بیشترین گونه از اسلحه هایی که در این بازی استفاده می‌شوند از نوع AR هستند. به عقیده بسیاری از تحلیل گران، در مناطق مختلف بازی، بعضی اسلحه‌ها همیشه ثابت باقی مانده اند و تنوع کمی در آن ها وجود دارد و گیمرها به جای استفاده از سلاح مورد علاقه‌شان، مجبور به پیداکردن «سلاح قوی‌تر» می‌شوند.

علاوه بر سلاح‌ها متعلقات مربوط به آن‌ها نیز بعضاً تکراری هستند و سازنده باید توجه ویژه ای برای بهبود این وضعیت نماید. مورد بعدی که باید به صورت جدی توسط سازنده مورد پیگیری قرار گیرد، تغییر دادن وضعیت کلاه‌خود های درون بازیست. مجهز شدن به کلاه‌خود سطح سه، برتری بسیار زیادی به گیمری می‌دهد که از آن استفاده می‌کند و به نوعی تعیین کننده وضعیت بازی خواهد بود.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: محتویات نسخه‌ی Collector بازی Cyberpunk 2077

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`