Triangle Strategy

تریلر جدید Triangle Strategy یکی از شخصیت‎های آن را معرفی می‎کند

بازی های مرتبط

عنوان Triangle Strategy، در همان زمان معرفی، توانست دل بسیاری از طرفداران را به دست آورد. مبارزات نوبتی، نقش آفرینی غنی، رنگ بندی و جلوه‎های ویژه زیبا و شبیه به عنوان Octopath Traveler، همه و همه، دست به دست هم داده‎اند تا این اثر را تبدیل به عنوانی خاص نمایند. حال، شرکت Square Enix تریلر جدیدی از این بازی منتشر نمود که بر روی بخش داستانی تمرکز داشته و یکی از شخصیت‎ها به نام «رولند گلنبروک» (Roland Glenbrook) را معرفی می‎کند. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

شخصیت رولند گلنبروک، یکی از شخصیت‎های مهم و کلیدی در داستان بازی Triangle Strategy بوده که در دموی پارسال نیز نقشی پر رنگ داشت. متاسفانه تریلر بازی به زبان ژاپنی می‎باشد ولی علاوه بر توضیحات، شاهد صحنه‎هایی از گیم پلی و چندین اسکرین شات مختلف از بازی هستیم که می‎تواند برای علاقمندان، جذاب باشد. در زیر می‎توانید تریلر بازی را مشاهده نمایید.

 

با توجه به تجربه‎ای که بازیکنان از دموی Triangle Strategy داشتند، می‎دانند که رولند گلنبروک، شاهزاده پادشاهی Glenbrook بوده که توسط «پادشاه گستدالف» (King Gustadolph) برکنار شد. حال، این شاهزاده رانده شده، تصمیم دارد علیه نیروهای پادشاه مذکور مبارزه کرده و سرزمینی را که حق خودش است، از دشمن پس بگیرد.

این اثر، توسط سازندگان Octopath Traveler و Bravely Default ساخته می‎شود پس به طور قطع، شباهت‎هایی به خصوص از نظر طراجی، به دو عنوان مذکور دارد. بازی در قاره خیالی Norzelia جریان دارد. سه کشور Glenbrook، Aesfrost و Hyzante، درگیر جنگی بزرگ هستند که به دنبال کمبود منابع آهن و نمک ایجاد شده است. شما نقش «سرنوآ ولفرت» (Serenoa Wolffort) قرار دارید که به همراه نامزدش و رولند گلنبروک، در میان این جنگ سهمگین قرار گرفته و هر کدام، اهداف خود را دنبال می‎کنند.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر جدید FIFA 20

همانطور که می‎دانید عنوان Triangle Strategy قرار است در تاریخ 4 مارس سال 2022 (13 اسفند ماه) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوئیچ، عرضه شود.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`