Tokyo Game Show 2018 پربازدیدتر از قبل
Tokyo Game Show 2018 پربازدیدتر از قبل

Tokyo Game Show 2018 پربازدیدتر از قبل

نمایشگاه توکیو گیم شو ۲۰۱۸ یا Tokyo Game Show 2018 از ۲۰ تا ۲۳ سپتامبر یا ۲۹ شهریور تا ۱ مهر برگزار شد و براساس گزارش‌ها توانست رکوردی در میزان بازدیدها بزند. باتوجه به آخرین آمار بیش از ۳۰۰ هزار نفر به این نمایشگاه آمده و از آن بازدید کردند. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

به طور دقیق میزان بازدیدکنندگان Tokyo Game Show 2018 بیش از ۲۹۸ هزار ۶۹۰ نفر اعلام شده که در بمقایسه با آمار سال‌های گذشته رکوردی محسوب می‌شود. متاسفانه در سال گذشته میزان بازدیدکنندگان نسبت به سال ۲۰۱۶ کمتر بود و بسیاری این نمایشگاه را موفق نمی‌دانستند.

افزایش بازدید از نمایشگاه Tokyo Game Show 2018

اما با گذشت یک سال به نظر می‌رسد حضور عناوین مورد انتظار موجب شد تا بر میزان بازدیدکنندگان افزوده شده و به عنوان یکی از نمایشگاه‌های گیمینگ مطرح، رکوردی شکنی داشته باشد. باتوجه به گزارش‌ها وجود بازی‌های بزرگی چون عنوان جدید Death Stranding هیدئو کوجیما، DMC 5  و چندی دیگر در موفقیت نمایشگاه امسال بی‌تاثیر نبودند. در سال آینده نیز اگر بازی‌های بزرگی حضور پیدا کنند بدون شک می‌تواند در مقایسه با سال جاری رکوردشکنی داشته باشد و بازدیدکننده بیشتری پیدا کند. تابستان امسال شاهد برگزاری سه نمایشگاه E3، گیمزکام و توکیوگیم شو بودیم که در کنار آنها چنین رویداد گیمینگ دیگر نیز برگزار شد.

بیشتر بخوانید :  اسکرین شات‌های جدید Death Stranding

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`