گیم استاپ و عرضه کالکتورزادیشن بازی Spider-Man

گیم استاپ و عرضه کالکتورزادیشن بازی Spider-Man

صاحبان کنسول پلی‌استیشن ۴ سونی برای انتشار عنوان آینده Spider-Man بسیار هیجان زده هستند و صبری تا زمان انتشار بازی ندارند. به تازگی خرده فروش مطرح بازی گیم‌استاپ اعلام کرد که با همکاری Culture Fly کالکتورزادیشن منحصربفردی از بازی Spider-Man کنسول PS4 را به طرفداران ارائه می‌دهد. اگرچه بازی به تنهایی ۴۹ دلار قیمت داشته اما محتوا همراه بسته بیش از ۱۰۰ دلار قیمت دارد و در مجموعه بسته با ارزشی توسط گیم‌استاپ به مشتریان ارائه داده می‌شود.

این بسته نشان از همکاری بین Sony Interactive Entertainment و Marvel Games است که موجب می‌شود شاهد بسته‌های منحصربفردی از عناوین مارول همچون Spider-Man برای کنسول بازی PS4 باشیم. موارد درون بسته بسیار هیجان‌انگیز است و طرفداران را مجاب می‌کند تا به خرید این کالکتورزادیشن خاص از بازی Spider-Man بپردازند. بی‌شک خرید بازی موردبحث در کنار اقلامی که این عنوان را جذاب تر می‌سازد، ارزشمند است.

پیشتر بازی Ratchet & Clank استودیو Insomniac Games نیز چنین محتواهایی داشت و سونی با همکاری Marvel Entertainment که بخش Marvel Games را اخیرا برای چنین اهدافی راه‌اندازی کرده، حتی در نمایشگاه E3 2018 یکی از غرفه‌های اصلی سونی پلی‌استیشن به این موارد اختصاص دارد و احتمالا طرفداران بسیاری هم بدست آورد.

در کالکتورزادیشن GameStop بازی Spider-Man در مجموع ۷ آیتم وجود دارد. از جمله آنها باید به کوله پشتی سبک، کلاهی با طرح عنکبوت، لیوان عنکبوتی، کارت پستال‌های عنکبوتی، آرت بوک اسپایدرمن و چندی دیگر به چشم می‌خورد. همچنین دو آیتم منحصربفرد نیز در این باکس موجود است و تا زمانی که افراد آن را خریداری نکنند و به بازگشایی باکس نپردازند از نوع آن مطلع نخواهند شد. این روش تبلیغاتی گیم‌استاپ بوده تا موجب کنجکاوی افراد و خرید این کالکتورزادیشن شود.

بیشتر بخوانید :  قسمتی از نقشه دنیای بازی Anthem فاش شد

کالکتورزادیشن Spider-Man تا ۷ سپتامبر یعنی زمان انتشار بازی دردسترس طرفداران قرار نمی‌گیرد. این نسخه در مجموعه هزینه ۱۴۹ دلاری برای بازیکنان و خریداران به دنبال خواهد داشت و شامل محتویاتی می‌شود که همگی ارزشمند هستند، بخصوص می‌توان به استیل‌بوکی اشاره کرد که به تنهایی طرفداران بسیاری داشته و نظر هر فردی را به خود جلب می‌کند. خریداران کالکتورز علاوه بر آیتم‌های مورد اشاره به سه مرحله منحصربفرد نیز دست پیدا می‌کنند که خریداران نسخه معمولی از آن بهره نمی‌برند. این سه قسمت برنامه‌ریزی شده در سال ۲۰۱۹ برای همه بازیکنان منتشر شود اما خریداران کالکتورزادیشن تازه معرفی شده به سرعت از آن برخوردار خواهند بود.

یکی از آیتم‌های این کالکتورزادیشن که ممکن است چشمگیر به نظر نرسد یک کوله پشتی معمولی است که لوگو یا طراحی خاصی از اسپایدرمن روی آن مشاهده نمی‌شود. تنها لوگو دانشگاه ایالتی امپریالیستی را در روی آن شاهد بود. بنابراین کوله پشتی معمولی به چشم می‌خورد و منحصربفرد بازی چون اسپایدرمن نیست. متاسفانه مشخص نیست دو آیتم مرموزی که تنها خریداران کالکتورز از آن با خبر خواهند شد، چیست. آنچه در سایه مشخص است دستان اسپایدرمن هنگام زدن تار است و این احتمال وجود داشته شاهد فیگور دست اسپایدرمن باشیم.

به هر حال هیچ گاه این موضوع مشخص نخواهد شد مگر آن که کالکتورزادیشن بازی را خریداری کرد. به هر حال اگر می‌خواهید از این نسخه برخوردار شوید باید هزینه ۱۴۹ دلاری در نظر گیرد در غیر این صورت بازی به تنهایی ۴۹ دلار می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`