The Outer Worlds
نمایشگاه e3 2019

دانلود بازی The Outer Worlds برای Xbox One

بازی های مرتبط

بازی The Outer Worlds برای رایانه‌های شخصی در تاریخ 25 اکتبر 2019 (مصادف با 3 آبان 1398) عرضه شده است. یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال 2019 می‌باشد. این بازی توسط استودیوی Obsidian Entertainment تولید و توسط کمپانی Private Division برای پلتفرم‌های PS4، Xbox One و رایانه‌های شخصی عرضه شده است. این عنوان که در سبک نقش‌آفرینی است، شباهت‌های بسیار زیادی به سری‌ بازی‌های Fallout دارد. شما عزیزان هم‌اکنون می‌تواند بازی The Outer Worlds را برای رایانه‌های شخصی از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید.

داستان بازی The Outer Worlds در خط زمانی متفاوت و در سیاره‌ای به نام Halcyon جریان دارد. تفاوت خط زمانی این بازی با دنیای واقعی از سال 1901 آغاز می‌شود که در آن رئیس‌جمهور وقت آمریکا، ویلیام مک‌کینلی، در جریان نمایشگاه پن-آمریکن توسط لئون چولگوس آنارشیست به قتل نرسیده است. به همین علت، تئودور رزولت هیچ‌گاه رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا نشده و به همین علت کمپانی‌های تجاری جامعه را تسخیر می‌کنند.

تماشا کنید: تریلر عرضه‌ی The Outer Worlds

این امر در آینده به تسخیر شدن دیگر سیارات و به وجود آمدن کلونی‌هایی در آن‌ها می‌انجامد. یکی از سفینه‌های جستجوی سیارات با نام سریع‌تر-از-نور درمیانه‌ی راه خود رها می‌شود و به‌دوردست‌ترین نقطه کلونی‌های فضایی می‌رسد. در این سفینه که حاوی چندین فرد فرورفته در خواب مصنوعی است، شخصیت بازی زودتر از افراد بیدار می‌شود تا خود در چندین دهه پس از موعد ماموریت خود بیابد. این امر باعث می‌شود که شخصیت اصلی بازی به گشت گذار در میان کلونی‌های موجود در پیرامون خود بپردازد.

The Outer Worlds – آبسیدین ایده‌های فراوانی برای آینده‌ی این عنوان دارد

محیط بازی بسیار رنگارنگ می‌باشد و هیچ‌وقت خسته‌کننده نیست. بازیکن در شروع بازی سفینه‌ای فضایی را دریافت خواهد کرد که به وسیله‌ی آن می‌تواند به نقاط متفاوت جهان بازی سفر کند و در آن خود را ارتقا دهند. در سیستم مبارزه این بازی، بازیکن می‌تواند از انواع متفاوتی از سلاح‌ها استفاده کند. مهمات اسلحه‌ها در این بازی به سه نوع سبک، سنگین و پرانرژی تقسیم می‌شوند. همچنین می‌توان به‌وسیله‌ی توانایی‌های اجتماعی یا مخفی‌کاری، از مبارزه با دیگران جلوگیری کرد. شخصیت اصلی بازی دارای سه قابلیت قابل ارتقای Health، Science و Engineering می‌باشد که ارتقای هرکدام از آنها به‌روند بازی از طریقی دیگر کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید :  توسعه دهنده Cyberpunk 2077 : هدف ما بهینه سازی بازی برای کنسول‌های نسل حاضر است

تماشا کنید: ۴۰ دقیقه گیم پلی از THE OUTER WORLDS

شخصی سازی گسترده یکی از بهترین نکات این بازی است. اتریبیوت‌های مختلفی برای شخصیت اصلی در نظر گرفته شده. با آپگرید کردن برخی از آن‌ها می‌توانید میزان آسیب وارد شده از شلیک به سر دشمنان را افزایش دهید و یا گزینه‌های بیشتری برای مکالمه با NPC های بازی آزاد نمایید. از طرفی دیگر ساخت ظاهر شخصیت نیز با جزئیات بسیاری همراه شده. می‌توانید چشمان پروتاگونیست را بزرگ و کوچک کنید و با رنگ پوست و بزرگی بینی و …. را تعیین نمایید.

بازی The Outer Worlds در سبک نقش‌آفرینی می‌باشد و شباهت‌های بسیار زیادی با سری بازی‌های Fallout دارد. سازندگان این بازی در اصل افرادی هستند که بازی Fallout: New Vegas را تولید کرده‌اند. به‌عقیده بسیاری از بازیکنان و منتقدین، بازی New Vegas بهترین نسخه از بازی‌های Fallout می‌باشد. به همین دلیل، بازی The Outer Worlds دارای المان‌های مشابه با بازی‌های فال‌اوت می‌باشد. در ابتدای بازی، زاویه دید شخصیت اصلی به شکل اول شخص می‌باشد و در ادامه روند بازی، به سوم شخص نیز قابل تغییر است. در این بازی می‌توان تمامی شخصیت‌های موجود درون بازی، اعم از شخصیت‌های کلیدی در داستان بازی، را کشت. همچنین داستان و محیط بازی به این گونه است که بازیکن برخلاف دیگر بازی‌های سبک نقش‌آفرینی که در آنها منافع جمعی مهم‌تر است، می‌تواند کاملا برای منافع شخصی خود عمل کند.

نمرات و نقدهای بازی The Outer Worlds:

 • USGamer – 4/5

 • IGN – 8.5/10

 • PC Gamer – 79/100

 • Gamespot – 9/10

 • GamesRadar – 3/5

 • Fanbyte – 8.5/10

 • Xbox Achievements – 92/100

 • PCGamesN – 7/10

 • Game Informer – 9.3/10

 • GamingTrend – 65/100

 • COGconnected – 91

 • Metro – 9/10

 • Everyeye.it [Italian] – 82/100

 • Gameblog.fr [French] – 8/10

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت PlayStation LifeStyle

(10/10)

The Outer Worlds یک ترکیب بسیار دوست داشتنی از جلوه‌های بصری خیره کننده به همراه داستانی فوق العاده و گیراست. همه‌ی موارد مثبت این اثر دست به دست هم داده اند تا بازی به شروعی قدرتمندانه برای یک فرنچایز تبدیل شود. المان‌های نقش آفرینی به خوبی در آدر ورلدز پیاده سازی شده اند. همچنین محیط این عنوان با جزئیات و وسواس بالایی طراحی گردیده. اما این آغاز ماجراست. مطمئن هستم که آبسیدین برنامه‌های فراوانی برای این آی پی تدارک دیده است.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت COGconnected

(9.1/10)

The Outer Worlds دقیقا همان چیزی بود که انتظار داشتم. حتی می‌توانم بگویم که فرای انتظاراتم عمل کرده. ساخت کرکتر و شخصی سازی آن بسیار عالی طراحی شده است. همچنین سیستم همراهان نیز از طراحی مناسبی برخوردار است. در حقیقت بازی بسیار منحصر به فرد ساخته شده. از محیط‌های زیبای آن بگیرید تا نویسندگی بی نظیرش، همه و همه خاص هستند.

هر دنیا از وسعت بسیار مناسبی برخوردار می‌باشد و در بازی مکان هدر رفته شده یا توخالی و پوچ پیدا نخواهید کرد. گیم پلی بازی نیز بسیار دوست داشتنی است و مبارزات طراحی خوبی دارند. متاسفانه مشکلات فنی گریبان گیر The Outer Worlds شده. گاهی اوقات شاهد دیر لود شدن تکسچرها و یا افت فریم‌های محسوسی هستیم.

المان‌های نقش آفرینی آدر ورلدز در گیم پلی جای افتاده اند و می‌توانید کنترل شخصیت خود و انتخاب‌ها را به صورت کامل در اختیار داشته باشید. بی صبرانه منتظر تجربه‌ی دوباره‌ی بازی با تاکتیک‌ها و روش‌های مختلف هستم.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت The Daily Dot

(9/10)

The Outer Worlds همان چیزیست که طرفداران بازی‌های نقش آفرینی ملزم به تجربه‌اش هستند. بهترین روش برای بازی وجود ندارد و با پیشروی در گیم پلی، تصمیم‌های سختی را در مقابل خود خواهید دید. این عنوان دنیای طبیعی و مفهوم داری را در رو به رویتان قرار می‌دهد. شما اجازه دارید که مسیر خود را از میان لوکیشن‌های بسیار زیبا و مبارزات پیچیده برگزینید. آدر ورلدز یک دستاورد بسیار دوست داشتنی از سمت یکی از توسعه دهندگان معروف در ژانر نقش آفرینی به حساب می‌آید.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت GamingTrend

(6.5/10)

The Outer Worlds تصمیم گرفته که میانه روی کند. بازی ریسک بزرگی انجام نداده و شاید این موضوع از شکست آن به صورت تمام و کمال جلوگیری کند. با وجود نویسندگی فوق العاده و بی نظیر، بازی از ساخت مسئله‌های بزرگ و بحث در خصوص آن‌ها پرهیز می‌کند. اثر جدید آبسیدین یک نقش آفرینی شایسته است اما به عنوان یکی از برترین‌های سبک شناخته نمی‌شود.

تصاویر بازی:

شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید بازی The Outer Worlds را با لینک مستقیم از وب‌سایت نوین اسپات دانلود کنید.

اگر از طرفداران The Outer Worlds هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن مطلع شوید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`