سازنده مافیا ۳ در انگلستان استودیو جدید باز می کند

سازنده مافیا ۳ در انگلستان استودیو جدید باز می کند

Hangar 13 سازنده بازی جهان آزاد و اکشن مافیا ۳ استودیو جدیدی در برایتون انگلستان بازگشایی کرد. به گفته شرکت ۲K مدیریت استودیو برایتون Hangar 13 برعهده Nick Baynes قرار دارد. او کارگردانی بازی Split/Second را برعهده داشت و بیش از ۲۵ است که در صنعت بازیسازی فعالیت می‌کند.

دفتر برایتون Hangar 13 پنجمین دفتر این استودیو بوده که در کنار استودیوهای ناواتو، کالیفرنیا، برنو و پراگ کشور جمهوری چک قرار می‌گیرد. Hangar 13 در اوایل سال جاری بود که برخی از کارکنان خود را اخراج کرد. این اخراج کارکنان با گذشت یک و نیم سال از انتشار بازی مافیا ۳ و فروش ۴٫۵ میلیون نسخه‌ای آن انجام گرفت.

به نظر می‌رسد Hangar 13 در آینده عناوین بزرگی را توسعه خواهد داد و در حال حاضر نیز روی بازی‌های AAA مختلفی که مشخص نیست چه خواهند بود، مشغول کار است. انتظار داریم شرکت ۲K در E3 2018 حداقل یکی از عناوین آینده این استودیو مطرح را معرفی کند.

شرکت ۲K همچنین اعلام کرده تیم Hangar 13 در حال حاضر مشغول فعالیت روی ساخت یک بازی AAA جدید هستند اما این شرکت مشخص نکرده چه زمانی از بازی موردبحث رونمایی می‌شود. ۲K افزوده پروژه جدید استودیو بدون اطلاع قبلی کلید خورده و توسعه آن در حال سپری شدن است. البته بعید به نظر می‌رسد در سال جاری یا آینده اخباری به گوش برسد زیرا احتمال داشته در مراحل اولیه توسعه بوده و اگر با چنین وضعیتی داشته باشد، بعید به نظر می رسد برای رونمایی آماده باشد.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: از NieR Replicant رونمایی شد

عنوان پیشین این استودیو مافیا ۳ نام داشته که برای PS4، PC و XBOX ONE توسعه پیدا کرد. بازی که نسخه جدید سری بازی‌های محبوب مافیا محسوب شده و نتوانسته در زمینه گرافیکی رضایت مخاطبین را جلب کند از این رو با انتقاداتی مواجه شده است.

انتظار می‌رود Hangar 13 روی عنوانی با ساختار مافیا فعالیت داشته و به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`