The Lord of the Rings Gollum
The Lord of the Rings: Gollum

تماشا کنید: تریلر جدید The Lord of the Rings: Gollum

بازی های مرتبط

معرفی بازی The Lord of the Rings: Gollum به سال ۲۰۱۹ باز می گردد. از آن زمان تا به امروز، اطلاعات کمی در خصوص بازی به دست آورده‌ایم. اطلاعات مربوطه در چندین فوتیج و اسکرین شات و … خلاصه می‌شوند. لازم به ذکر است که به تازگی تریلری از این عنوان منتشر شده که مخاطبان را با محیط‌های بازی و شخصیت‌های آن، بیشتر آشنا می کند. اگر تمایل به کسب اطلاعات تکمیلی دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

خبر خوشحال کننده برای طرفداران فرنچایز ارباب حلقه‌ها، حضور گندالف در بازی می‌باشد. با تماشای تریلر زیر می‌توانید با برخی از شخصیت‌های معروف دنیای ارباب حلقه ها دیدار کنید و همچنین تعدادی از لوکیشن های بازی، به پرده تصویر کشیده می‌شود. توجه شما عزیزان را به تریلر مربوطه جلب می نمایم و سپس به سراغ اطلاعات تکمیلی خواهیم رفت:

تماشا کنید: تریلر جدید The Lord of the Rings: Gollum

طبق اظهارات توسعه‌دهندگان ، The Lord of the Rings: Gollum قصد دارد تا دنیای خلق شده توسط تاکین را از جنبه‌های متفاوتی، گسترش دهد. انتخاب های مختلفی در روند بازی، در روبروی بازی کنندگان قرار خواهد گرفت. بازی کنندگان با تجربه‌ی بازی، می‌توانند اطلاعات بیشتری در خصوص شخصیت گالوم به دست آورند.

The Lord of the Rings: Gollum قصد دارد که تجربه‌ی کاملا جدیدی را به مخاطبان خود ارائه کند و در همین حال در چارچوب رمان‌های تاکین رخ خواهد داد و بدین ترتیب انتظار می رود که توانایی راضی نگاه داشتن طرفداران دو آتشه‌ی ارباب حلقه‌ها را نیز داشته باشد. لازم به ذکر است که این اثر به کمک مووتور گرافیکی قدرتمند آنریل توسعه می‌یابد. در طی رویداد Future Gaming Show ، استدیوی Daedalic Entertainment که وظیفه‌ی توسعه‌ی Lord of the Rings: Gollum را بر عهده دارد، اظهار داشت که کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان نیز می‌توانند از تجربه‌ی بازی لذت ببرند.

قدرت Gollum در این است که وارد هیچ گونه درگیری نشود. همچنین انتخاب‌هایی در طی مسیر، در رو به روی شما قرار خواهد گرفت که به صورت مستقیم بر روی داستان بازی تاثر خواهند گذاشت. Gollum نمی‌تواند از سلاح خاصی استفاده کند اما توانایی این را دارد که به کمک اشیا کوچک در محیط، توجه دشمنان را به نقطه‌ی دیگری جلب کند. تیم توسعه اظهار داشته که گیم پلی، تلفیقی از پارکور و مخفی کاری خواهد بود. توسعه دهندگان اظهار داشتند که اکشن و مبارزات رو در رو، نقش چندانی در بازی ندارد و اکثر امورات در مخفی کاری و پلتفرمینگ خلاصه خواهد شد. Gollum می‌تواند به صورت مخفیانه دشمنان را از پای درآورد. البته این موضوع به راحتی محقق نمی‌شود و کشتار مخفیانه در بازی، همواره با ریسک همراه خواهد بود. به عبارتی دیگر، Gollum قابلیت‌های بسیاری در مخفی کاری دارد و همچنین می‌تواند بر روی بسیاری از دیوارهای راه برود. ویکلز اظهار داشت که با وجود شباهاتی میان این دو عنوان، مجموعه‌ی پرنس آو پرشیا بر روی سیستم مبارزات تمرکز بسیار بیشتری گذاشته است.

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. عنوان مذکور در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی The Lord of the Rings: Gollum از آخرین اخبار، تریلرها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

بیشتر بخوانید :  The Outer Worlds - آبسیدین ایده‌های فراوانی برای آینده‌ی این عنوان دارد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`