The Legend of Zelda: Skyward Sword HD
The legend of Zelda skyward sword

لیست نمرات و خلاصه نقدهای The legend of Zelda skyward sword

بازی های مرتبط

سرانجام نوبت به The legend of Zelda skyward sword می‌رسد. عنوانی منحصر به فرد برای طرفداران بازی‌های ماجراجویی. ناشران، نسخه‌ی ویژه‌ای از عناوین را زودتر از تاریخ انتشار، در دسترس منتقدان قرار می‌دهند تا آنها بتوانند نظراتشان را راجع به بازی به اشتراک بگذارند. در این پست لیست برخی از نمرات و همچنین بعضی از خلاصه نقدهای عنوان مذکور را برای شما عزیزان فراهم آورده ایم که خبر از یک بازی خوش ساخت را می‌دهند. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

تا به این لحظه نمرات The legend of Zelda skyward sword بالا بوده اند و نوید یک ریمستر خوب را می‌دهند.  تا به این لحظه، 57 نقد از بازی منتشر شده است. 50 منتقد رضایت کافی از بازی داشته‌اند و آن را یک اثر خوب قلمداد کرده اند و 7 منتقد، گله مندی‌هایی در خصوص این اثر داشته اند . میانگین نمرات بازی در وب سایت متاکریتیک (پلتفرم نینتندو سوییچ ) به عدد 81 رسیده است.  اما توجه شما عزیزان را به لیست برخی از نمرات جلب می‌نمایم:

 • VGC – 5/5
 • Multiplayer.it (Italian) – 9
 • Spazio Games (Italian) – 9
 • Nintendo Life – 9
 • Nintendo World Report – 8.5
 • Game Informer – 8
 • Destructoid – 8
 • GamesRadar – 4/5
 • TheGamer – 4/5
 • Vooks – 4/5
 • Digitlly Downloaded – 4/5
 • Guardian – 4/5
 • Hobby Consolas (Spanish) – 94/100
 • Vandal (Spanish) – 8.5
 • WellPlayed – 8.5
 • Press Start Australia – 8
 • Stevivor – 8
 • TheSixthAxis – 8
 • Wccftech – 8
 • COGconnected – 80/100
 • Screen Rant – 4/5
 • Meristation – 7.5
 • CGM Online – 7.5
 • GameSpot – 7

نقد و بررسی وب سایت VGC

نمره‌ی اعطا شده 10

با وجود اینکه حتی یک ریمستر با کیفیت و کم نقص نیز نمی‌تواند The legend of Zelda skyward sword را به یک بازی بی عیب و ایراد تبدیل کند، اما می‌توان ریمستر مذکور را به عنوان یک نسخه‌ی بهبود یافته از اسکای وارد سورد به شمار آورد و کاربران نینتندو سوییچ، نباید از تجربه‌ی بازی غافل شوند.

نقد و بررسی وب سایت God is a Geek

نمره‌ی اعطا شده 9.5

ریمستر The legend of Zelda skyward sword توانست من را فریب دهد و خوشحالم که به بازی شانس دوباره‌ای دادم. می‌توان این ریمستر را به‌عنوان بهترین نسخه‌ی اسکای وارد، خطاب کرد.

نقد و بررسی وب سایت Hobby Consolas

نمره‌ی اعطا شده 9.4

طی ریمستر The legend of Zelda skyward sword ، می‌توان شخصیت اصلی را با شیوه‌ی بهتری نسبت به نسخه‌ی اصلی، کنترل کرد. شاید نتوان اسکای وارد را به‌عنوان برترین نسخه از مجموعه لجند آو زلدا معرفی کرد اما بازی می‌تواند لحظات خوشی را برای مخاطبان ایجاد کند، با وجود این که ۱۰ سال از عرضه‌ی نسخه رسمی گذشته….

نقد و بررسی وب سایت Nintendo Life

نمره‌ی اعطا شده 9

ریمستر The legend of Zelda skyward sword موفق شده تا بهبود‌های تکنیکی و بصری بسیاری نسبت به نسخه اصلی پیدا کند. به لطف تغییراتی که توسعه دهندگان ایجاد کرده‌اند،می توان شخصیت اصلی را بهتر کنترل کرد. از طرف دیگر نرخ فریم بازی بر روی شصت قفل شده. این ریمستر به منزله‌ی بهترین نسخه برای تجربه‌ی اسکای وارد سورد به شمار می‌رود. تمام کاربران نینتندو سوییچ و طرفداران مجموعه‌ی زلدا ، ملزم به تجربه این عنوان هستند.

نقد و بررسی وب سایت Trusted Reviews

نمره‌ی اعطا شده 9

با وجود تغییرات و بهبودهای بسیاری که در جلوه‌های بصری و همچنین کنترل بازی اعمال شده، می‌توان ریمستر The legend of Zelda skyward sword را به عنوان اثری درخور معرفی کرد. شیوه‌‌ی کنترل جدیدی که به این ریمستر اضافه شده، یکی از بهترین ویژگی‌های آن به شما می رود. اسکای وارد سورد دارای بهترین دانجن‌‌ها در مجموعه‌ی زلدا می‌باشد و تمام طرفداران این فرنچایز ملزم به تجربه‌ی ریمستر مذکور هستند .

نقد و بررسی وب سایت Vooks

نمره‌ی اعطا شده 9

ریمستر The legend of Zelda skyward sword موفق شده تا بسیاری از مشکلات فنی و تکنیکی نسخه‌ی اصلی را برطرف کند و تجربه‌ی بهتری را به مخاطبان مجموعه‌ی زلدا ارائه نمایند. نسخه‌ی اصلی از طرفداران چندانی برخوردار نبود و همواره به عنوان یکی از ضعیف‌ترین قسمت‌های فرنچایز مذکور به شمار می‌رود اما بهبودهای اعمال شده در این ریمستر، می‌تواند جایگاه اسکای وارد سورد را بالا بکشد. این ریمستر ماجراجویی جالب و همچنین عمیقی را به مخاطبان خود ارائه می‌دهد. در انتها باید بگویم که حتی اگر از نسخه‌ی اورجینال بازی لذت نبردید، به ریمستر The legend of Zelda skyward sword شانسی دهید تا شما را سورپرایز کند.

نقد و بررسی وب سایت Digitally Downloaded

نمره‌ی اعطا شده 9

طی سالهای اخیر، مجموعه زندان سیاه های متفاوتی عرضه شد. برخی از آنها پس زمینه تاریکی و برخی دیگر نیز حالت شادتری داشتند. لازم به ذکر است که The legend of Zelda skyward sword متفاوت تر از تمام نسخه های منتشر شده از مجموعه زندان می باشد. بازی همواره سعی دارد تا ماجراجویی منحصر به فردی را به مخاطب ارائه دهد و با وجود مشکلات کوچکی در قسمت های مختلف حجازی، باز هم می‌توان گفت که هسته‌ی اصلی این ماجراجویی ، بسیار لذت بخش و دوست داشتنی است.

نقد و بررسی وب سایت Everyeye.it

نمره‌ی اعطا شده 9

در حالی که توجه تمام مخاطبان و طرفداران به قسمت دوم The legend of Zelda breath of the wild منعطف شده، نینتندو تصمیم گرفتم یکی از کم اهمیت‌ترین نسخه‌های مجموعه‌ی زلدا را ریمستر کند. در نهایت باید به این موضوع اشاره داشت که ریمستر  skyward sword مشکلات اصلی این عنوان را برطرف نکرده اما بهبودهای بسیاری در پیکره‌ی کلی اعمال شده و بدین ترتیب، مخاطبان بیشتری می‌توانند با بازی ارتباط برقرار کنند. تجربه‌ی این عنوان اطلاعات بسیار مفیدی را راجع به ریشه‌ی شخصیت ها به شما ارائه خواهد داد. اگر تمایل دارید تا دوباره خاطرات نسخه‌ی اصلی را زنده کنید، تجربه این اثر را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

نقد و بررسی وب سایت XGN

نمره‌ی اعطا شده 8.5

بهبود های بصری ریمستر The legend of Zelda skyward sword کاملاً قابل تشخیص است اما توسعه دهندگان به بهبود های بصری بسنده نکرده‌اند و سعی داشته‌اند تا تجربه‌ی کلی را دست خوش تغییراتی کنند. بدین ترتیب بازی می‌تواند نظر قشر کثیری از مخاطبان را به خود جلب کند. البته باید به این نکته اشاره داشت که ریمستر اسکای وارد سورد هنوز هم دارای مشکلات مختلفی می‌باشد که چشم پوشی از آنها، کار راحتی نیست.

نقد و بررسی وب سایت Game Informer

نمره‌ی اعطا شده 8

شاید بتوان گفت که skyward sword به منزله‌ی پایان یک بازه‌ی زمانی مهم برای کمپانی نینتندو به شمار می‌رود. این عنوان توانسته تا فرمول Ocarina of Time را تکمیل کند. اما موضوع اینجاست که شاید این فرمول جذابیت خود را از دست داده باشد. با وجود تمام بهبودهایی که توسعه دهندگان در این ریمستر اعمال کرده‌اند، هنوز هم نمی‌توانم اسکای وارد سورد را به عنوان یکی از برترین نسخه‌های منتشر شده از مجموعه زلدا، به شمار آورم.

نقد و بررسی وب سایت TheGamer

نمره‌ی اعطا شده 8

یکی از بزرگترین مشکلات این بازی در هنگام انتشار، کنترل نا‌بهینه‌ی شخصیت اصلی با استفاده از موشن سنس‌ها بود. خوشبختانه توسعه‌دهندگان روش کاملاً جدیدی را برای کنترل شخصیت در ریمستر The legend of Zelda skyward sword استفاده کرده‌اند که مطمئناً طرفداران را راضی خواهد کرد. از طرفی دیگر، بازی را با فریم ثابت و رزولوشن FHD اجرا می‌شود. به هرحال روند خطی بازی و دنیای بی روح آن ، ممکن است سبب خسته شدن بازیکنان شود. اگر دلتان برای تجربه‌ی یک زلدای کلاسیک سه بعدی تنگ شده، این ریمستر گرینه‌ی بسیار خوبی به شمار می‌رود.

نقد و بررسی وب سایت Gameblog.fr

نمره‌ی اعطا شده 7

می‌توان گفت که ریمستر The legend of Zelda skyward sword ترکیب جالبی از موارد مثبت و منفی می‌باشد. بازی از نرخ فریم ۶۰ پشتیبانی می‌کند و نحوه‌ی کنترل شخصیت با بهبودهای بسیار زیادی همراه شده و اما از طرفی دیگر، تعدادی از مشکلات گیم پلی هنوز در این عنوان مشاهده می‌شوند.

نقد و بررسی وب سایت Player 2

نمره‌ی اعطا شده 6.7

تمام المان های حاضر در ریمستر اسکای وارد، به صورت بهتری در The legend of Zelda breath of the wild وجود دارند اما نباید از این موضوع غافل شد که هنوز هم استفاده از تجهیزات منحصر به فرد لینک و حل کردن پازل های پیچیده بازی، لذت بخش هستند.

نقد و بررسی وب سایت GAMINGbible

نمره‌ی اعطا شده 7

ریمستر The legend of Zelda skyward sword پولیش شده‌ی عنوانی است که نسخه‌ی اصلی آن، دارای مشکلات متعدد بود. به هر حال نمی توان گفت که بازی ارزش تجربه ندارد و وقت مخاطب را هدر می‌دهد.

اگر نسخه‌ی اورجینال این عنوان را تجربه نکرده‌اید و همچنین موفق به خرید نینتندو سوییچ شده اید، بهتر است که به ریمستر The legend of Zelda skyward sword شانسی دهید زیرا که این عنوان قصد دارد تا نسخه‌ی بهبود یافته‌ای را به مخاطبان خود ارائه نماید. The legend of Zelda skyward sword به منزله‌ی اولین نسخه از مجموعه زلدا، از نظر داستانی، به شمار می‌رود. اتفاقات این عنوان پیش از Monish Cap رخ می‌دهد و با تجربه‌ی این بازی می‌توانید با شخصیت‌های اصلی این مجموعه مانند لینک و شاهزاده زلدا و همچنین گنون، آشنا شوید. The legend of Zelda skyward sword ، برخلاف The legend of Zelda breathe of the wild ، دارای روندی کاملاً خطی می باشد. Skyloft به منزله‌ی پایگاه اصلی لینک به شمار می‌رود. با پیشروی در بازی می توانید دانجن‌های بیشتری را آزاد کنید و تجهیزات قدرتمندی را به دست آورید. توسعه‌دهندگان تصمیم گرفته‌اند که برای نسخه‌ی ریمستر شده این اثر ، سیستم کنترل کاملاً جدیدی در نظر بگیرند که هیچگونه وابستگی به استفاده از موشن‌ها ندارد . به هر حال بازی کنندگان می توانند از سیستم کنترل مربوط به نسخه‌ی اورجینال استفاده کنند. منتها این بار به جای استفاده از Wiimote ، مجبور به استفاده از آنالوگ سمت راست نینتندو هستید. به صورت کلی می‌توان گفت که این امر، روش هوشمندانه برای جایگزینی کاربرد Wiimote می‌باشد. نمی‌توان نسخه‌ی ریمستر The legend of Zelda skyward sword را به منزله‌ی ریمستری جاه طلبانه و بزرگ به شمار آورد. به هر حال این امر دور از انتظار نبود زیرا کمپانی نینتندو سرمایه‌ی چندانی را برای ریمسترهای خود، صرف نمی‌کند. به هر حال بد نیست بدانید که بازی با پیشرفت‌های تکنیکی قابل توجهی نسبت به نسخه‌ی اورجینال خود، عرضه خواهد شد. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که این ریمستر با نرخ فریم ۶۰ بر روی کنسول نینتندو سوییچ، اجرا می‌شود.

مثل همیشه می توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید. تمام اخبار مربوطه توسط وب سایت نوین اسپات پوشش داده خواهد شد. ریمستر مذکور در تاریخ شانزدهم جولای سال ۲۰۲۱ مصادف با ۲۵ تیرماه سال جاری برای کنسول نینتندو سوییچ، عرضه خواهد شد.

شما عزیزان میتوانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی The legend of Zelda skyward sword از آخرین اخبار و تریلر ها و نقد و بررسی ها و مقالات و …. مربوط به آن آگاه شوید.

بیشتر بخوانید :  مایکروسافت علاقه ای به تولید بازی در سبک Battle Royale ندارد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`