The last of us 2
The last of us 2

The Last of Us 2 بنیان‌های فکری همگان را تحت تاثیر قرار خواهد داد

همانطور که در اخبار خواندید، به این زودی ها خبری از The Last of Us 2 نخواهد بود. اثری که قرار بود در بیست و نهم ماه مه امسال منتشر شود اکنون به دلیل شیوع بیماری کرونا با تاخیر مواجه شده و مشخص نیست که در چه تاریخی قرار است بصورت فیزیکی و دیجیتالی عرضه شود ولی این مسئله دلیل نخواهد شد که مردم بیخیال این بازی و انتظار کشیدن برای آن شوند. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

تروی بیکر، که صداگذاری و ایفای نقش شخصیت جوئل را در بازی برعهده دارد در مصاحبه جدید خود با وبگاه خبری Fandom بیان کرده که بازی The Last of Us 2 اثری است که ارزش انتظار کشیدن را دارد و روایت داستانی آن به نحوی است که بنیان های فکری تمام کسانی که آن را تجربه می‌کنند را متزلزل خواهد کرد و باعث می‌شود که نگاهشان به زندگی و آنچه تاکنون به آن فکر می‌کردند عوض شود یا اینکه پرسش هایی جدید در ذهن گیمرها ایجاد خواهد کرد که تاکنون مشابه‌شان در هیچ بازی دیگری از آن‎ها پرسیده نشده بود.

بعد از انتشار بازی مردم درباره همه چیز آن سوال خواهند داشت. آن ها سوال خواهند پرسید درباره اینکه چطور ساخت چنین اثری ممکن است، داستان آن درباره چیست، به چه چیزی می‌خواهد برسد، شخصیت‌هایش تداعی کننده چه طرز فکری در دنیای امروز هستند و سوالاتی ازین قبیل.

من امیدوارم که مردم با ذهنیتی باز به سمت داستان جدید جوئل و الی بروند و بدون تعصب اجازه دهند که بازی داستانش را برایشان تعریف کند. اگر چنین باشد، تجربه به مراتب بهتری بهنگام انجام دادنش خواهند داشت.

جهت پیگیری تمام اخبار منتشر شده از بازی The Last of Us 2 پروفایل بازی را در نوین اسپات دنبال کنید.

بیشتر بخوانید :  قابلیت دویدن بر روی دیوار در Cyberpunk 2077 حذف شده است

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`