The Game Awards 2018
The Game Awards 2018

افزایش ۱۲۸ درصدی مخاطبان مراسم The Game Awards 2018

مراسم The Game Awards 2018 به تازگی رکورد زد. این مراسم که هفته گذشته برگزار شد، توانست مخابین خود را ۱۲۸ درصد افزایش داده و از ۱۱٫۵ میلیون نفر در سال ۲۰۱۷ به ۲۶ میلیون نفر برساند. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

در توییچ، مراسم The Game Awards 2018 بزرگترین پخش خود را داشت و در این شبکه بیش از ۱٫۱۳ میلیون نفر این مراسم را به صورت زنده تماشا کردند. این مقدار نسبت به سال گذشته ۲ برابر شده است. همچنین بیش از ۳۰۰ کاربر این شبکه نیز مراسم TGA 2018 را از کانال خود پخش کردند. مراسم The Game Awards همچنین برای چهارمین سال متوالی به رتبه یک ترندهای شبکه توییتر نیز شناخته شد. در زمینه رای گیری نیز این مراسم نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد رشد داشته است و بیش از ۱۰٫۵ میلیون نفر در رای گیری مراسم شرکت کردند. «جف کایلی» مجری و تهیه کننده این مراسم در توییتر این خبر را اعلام کرد و گفت:

پنج سال گذشت، واقعا هیجان انگیز است که مراسم The Game Awards در حال رشد و بزرگ شدن در سطح بین المللی است. این نتایج، تمرکز ما را بر روی رویکردهای دیجیتال به اشتراک گذاری این شو به صورت بین المللی تقویت کرد.

در ادامه می‌توانید تعداد مخاطبان پخش زنده مراسم The Game Awards 2018 را از سال ۲۰۱۴ که این مراسم به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد تا به امروز را مشاهده کنید.

  • ۲۰۱۴: ۱٫۹ میلیون نفر
  • ۲۰۱۵: ۲٫۳ میلیون نفر
  • ۲۰۱۶: ۳٫۸ میلیون نفر
  • ۲۰۱۷: ۱۱٫۵ میلیون نفر
  • ۲۰۱۸: ۲۶٫۲ میلیون نفر
بیشتر بخوانید :  شایعه: تمرکز ۳۴۳ اینداستریز در E3 2021 بر روی بخش چند نفره‌ی Halo Infinite خواهد بود

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`