The Game Awards
The Game Awards

در مراسم The Game Awards بیش از ۱۰ بازی معرفی خواهند شد

در چند سال اخیر، مراسم The Game Awards جایی بود که به غیر از نگاهی به بازی‎های منتشر شده در طول سال، نیم نگاهی نیز به عناوینی که ماه‎ها یا سال‎ها بعد عرضه می‎شدند، می‎انداختیم. به گفته سازنده مراسم آقای جف کیلی (Geoff Keighley) به نظر می‎رسد امسال نیز فرقی با سال‎های گذشته نداشته باشد و یا حتی ممکن است گسترده‎تر نیز شود. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

به گزارش وبسایت DualShockers، آقای جف کیلی در توییتر خود ویدئویی را پست کرده است که در مورد انتظاراتی که باید از The Game Awards امسال داشته باشیم، سخن می‎گوید. در این ویدئو، وی بیان کرد که امسال قرار است نسبت به ۵ سال گذشته، تعداد بیشتری بازی جدید معرفی و رونمایی شوند. او به طور دقیق‎تر اعلام کرد که امسال در این مراسم از ۱۰ بازی کاملاً جدید رونمایی شده و آپدیت‎هایی نیز برای عناوین عرضه شده منتشر خواهند شد. اگر نمی‎توانید در The Game Awards حضور یابید، نگران نباشید زیرا می‎توانید گزارش‎های زنده آن را دنبال کنید.

قابل ذکر است که مراسم The Game Awards قرار است پنجشنبه آینده یعنی ۶ دسامبر (۱۵ آذر) در ساعت ۸ بعد از ظهر به ساعت استاندارد شرقی برگزار شود. اگر می‎خواهید که بازی مورد نظرتان در دسته بندی‎های مربوطه رای بدهید، می‎توانید از طریق این لینک اقدام فرمایید. در پایان، نظرات خود را در مورد برنده این مراسم و برترین بازی سال در دسته بندی‎های مختلف با ما به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید :  بن شدن کاربران خاطی Nintendo از حضور در بازی‌های آنلاین

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`