The Elder Scrolls V: Skyrim
The Elder Scrolls V Skyrim VR

دانلود بازی The Elder Scrolls V Skyrim VR برای PC

بازی های مرتبط

دانلود بازی The Elder Scrolls V Skyrim VR برای PC

عنوان The Elder Scrolls V Skyrim VR از محبوب ترین عناوین تاریخ گیمینگ به حساب می‌آید. این عنوان برای پلتفرم های بسیاری منتشر شده است و به تازگی نسخه واقعیت مجازی این عنوان عرضه شده است. دوست دارید که به جای Doakhin بازی کنید و هیجان نبرد ها و جستجو ها را از نزدیک تجربه کنید؟ پس این عنوان را از دست ندهید! این عنوان موفق به کسب میانگین نمرات 94 شده است ؛

نوین اسپات اولین و بزرگترین مرجع دانلود بازی برای کامپیوتر با لینک مستقیم؛

داستان بازی The Elder Scrolls V Skyrim VR :

داستان بازی The Elder Scrolls V Skyrim حدود ۲۰۰ سال بعد از وقایع نسخه‌ی قبلی یعنی The Elder Scrolls IV Oblivion رخ میدهد. بعد از قتل پادشاه سرزمین بی مرز Tamriel لیستی از مظنونانی که ممکن است در قتل پادشاه دست داشته باشند ایجاد میشود که شما نیز در آن لیست هستید. در اول بازی شما در یک کاروان خود را میبنید و یکی از برده‌ها به صورت کلی راجب تمامی اتفاقات و وقایع حرف میزند. در اصل شما فردی به نام دواکین (Dovahkiin) هستید و میدانید که همراه با کاروانی میروید که برای اعدام شما آماده میباشند. هنگامی که به قتلگاه میرسید و مرگ چند نفره را به چشم میبنید، ناگهان صدای عجیبی به گوش میرسد و همه وحشت زده میشوند تا اینکه ناگهان نماد و سمبل سری The Elder Scrolls و بخصوص بازی The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition را خواهید دید! یک اژدها بسیار بزرگ که همه را وحشت وا میدارد و کسی دیگر به بقیه فکر نمیکند و همه به دنبال نجات جان خود میباشند. شما در این وضعیت توسط یکی از سربازان که عضو Imperail میباشد از منطقه‌ای که در آنجا بودید یعنی هلگن (Helgen) فرار میکنید و بعد از اتفاقاتی که در داستان می‌افتد یک اژدها زاده میشود و کمی طول نمیکشد که میفهمید یکی از خطرناک‌ترین افراد تاریخ Skyrim خواهید شد! شما باید Alduin را بکشید! Alduin خدای خداها در بازی The Elder Scrolls V Skyrim است! یعنی قوی‌ترین تمام اژدهایان این دنیا و وظیفه‌ی شما نابود کردن او میباشد.

بیشتر بخوانید :  Star Wars Jedi: Fallen Order - تصاویر هنری جدید بازی

اطلاعات کلی بازی The Elder Scrolls V Skyrim VR :

نسخه واقعیت مجازی بازی اسکایریم در واقع همان نسخه Special Editiom بازی اسکایریم است که به همراه یک پچ به نسخه Skyrim VR تبدیل می‌شود. این عنوان در ابتدا یک عنوان انحصاری برای PSVR بود. اما سرانجام در ماه آوریل برای رایانه‌های شخصی و هدست های Oculus Rift و HTC VIVE و Windows Mixed Reality عرضه شد. نسخه واقعیت مجازی عنوان محبوب اسکایریم نمره ۹/۱۰ را توسط کاربران در شبکه استیم کسب کرده است. همچنین این عنوان در وبسایت Metacritic نمره ۷۷/۱۰۰ را دریافت کرده است که برای یک عنوان واقعیت مجازی، نمره قابل قبولی است.

شما می‌توانید بازی The Elder Scrolls V Skyrim VR برای PC را از نوین اسپات دانلود کنید.

مشاهده گالری تصاویر بازی

برای مشاهده لینک های دانلود لطفا تایید کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`