The Ascent
نمرات بازی The Ascent

نقدها و نمرات بازی The Ascent از سمت پایگاه‌های خبری تحلیلی

بازی های مرتبط

نهایتاً یکی از مورد انتظار‌ترین بازی های سال ۲۰۲۱ منتشر شد. در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به نقدها و نمرات بازی The Ascent اندازیم و نقاط قوت و ضعف بازی را از دیدگاه منتقدان، درک کنیم. مطالعه نقدها و مشاهده نمرات بازی می شود که تصمیم گیری بهتری برای خرید و یا تجربه آن داشته باشید. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

نقدها و نمرات بازی The Ascent تا به این لحظه، کمی ضد و نقیض بودند. بسیاری از منتقدان این عنوان را یک بازی درخور خطاب کرده‌اند و برخی دیگر این اثر را مملو از جاه طلبی های ناکام دانسته اند. متای بازی The Ascent تا به این لحظه به عدد 73 رسیده است. توجه شما عزیزان را به لیستی از نمرات بازی The Ascent جلب می نمایم و سپس به سراغ مطالعه نقدهای این بازی خواهیم رفت.

 • Game Informer – 7.25
 • IGN – 7
 • Gamespot – 6
 • PC Gamer – 84/100
 • GamesRadar+ – 2.5/5
 • COGConnected – 92/100
 • Windows Central – 3.5/5
 • GameSpew – 7
 • True Achievements – 3/5
 • NME – 3/5
 • Spaziogames [Italian] – 7.2

نمره بازی The Ascent از دیدگاه وب سایت COGconnedcted :

9.2

این موضوع را می‌دانیم که بازی توسط تیم کوچکی توسعه یافته. به هر حال می‌توان گفت که سازندگان به خوبی از پس وظیفه‌ی خود برآمده‌اند. در ابتدا باید به دنیای پر جزئیات بازی The Ascent اشاره کرد. سازندگان موفق شده‌اند که تعامل خوبی میان بازی کنندگان و دنیای بازی ایجاد کنند تا داستان به صورت بهتری روایت شود. در این میان جا دارد تا اشاره‌ای به اتمسفر گیرا و سایبرپانکی این عنوان داشته باشیم که طراحی واقعاً قابل قبول و فوق‌العاده‌ای دارد. به هرحال یکی از بزرگ ترین نقاط ضعف این اثر ، مکانیک‌ها و المان‌های نه چندان مناسب آن می باشد. برای مثال برای مدیریت کردن اینونتوری خود، با مشکلات بسیاری مواجه هستید. بازی به صورت چالش برانگیزی طراحی شده ولی در انتها می تواند مخاطبان این ژانر را برای ساعاتی سرگرم کند و تجربه‌ی منحصر به فردی را از آینده بشریت، به آنها ارائه دهد.

نمره بازی The Ascent از وب سایت checkpoint gaming :

9

بازی The Ascent دلیل محبوبیت بسیار زیاد ژانر سایبرپانکی را در حال حاضر، بیان می کند. شاید نتوان گفت که داستان و روایت این اثر به صورت خاص و متفاوتی طراحی شده اما هنگامی که این روایت با اتمسفر منحصر به فرد و بی نظیر بازی و طراحی هنری توسعه‌دهندگان مخلوط می‌شود، لحظات فوق العاده‌ای را برای مخاطبان ایجاد می‌کند. المان های مختلفی در گیم پلی این عنوان استفاده شده که اکثر آنها از طراحی استانداردی برخوردار هستند. سیستم مبارزات و اکشن بازی The Ascent می‌تواند برای ساعات بسیار، مخاطب را سرگرم سازد. به هر حال بازی از مشکلات تکنیکی کوچک و بزرگی برخوردار است که امیدواریم در آینده، شاهد برطرف شدن آنها باشیم. به صورت کلی باید گفت که این اثر یک پکیج اکشن و هیجان انگیز می‌باشد و تجربه آن به تمام طرفداران و علاقه مندان به ژانر سایبرپانکی ، توصیه می گردد.

نمره بازی The Ascent از وب سایت Pc Invasion

8.5
به صورت کلی می‌توان گفت که بازی در اکثر موارد خوب عمل کرده و گیم پلیِ پلیش شده‌ای را به مخاطبان خود ارائه می‌دهد. دشمنان متفاوت و روایت جذاب، همواره شما را برای پیشروی ترغیب می‌کنند. برای مبارزه با هر نوع از دشمنان، به اسلحه‌های مخصوصی نیازمند هستید. با پیشروی در بازی ارتقا پیدا خواهید کرد و مهارت‌های جدیدی را می آموزید. متاسفانه باگ ها و مشکلات فنی متعددی در پیکره گیم پلی دیده می‌شود ولی در کل می‌توان به این بازی را به تمام طرفداران عناوین اکشن و شوتینگ، پیشنهاد داد

نمره بازی The Ascent از وب سایت The Game Machine

8.5

این عنوان به منزله‌ی یک بازی شوتینگ بسیار هیجان انگیز در دنیای سایبر پانکی به شمار می‌رود و قصد دارد تا تجربه‌ی متفاوتی را از این سبک به مخاطبان خود ارائه دهد. متاسفانه یکی از نقاط ضعف بازی، روایت داستان آن می‌باشد. در حقیقت داستان بازی پتانسیل بسیار زیادی برای پرداخت بیشتر داشت اما خوشبختانه مکانیک‌های مربوط به شوتینگ و گیم پلی، کاملاً راضی کننده طراحی شده‌اند. بازی کنندگان می‌توانند شخصیت خود را با سلیقه‌ی خودشان شخصی سازی کنند و تجربه‌ی منحصر به فردی را برای خودشان رقم بزنند. با وجود مشکلات تکنیکی غیر قابل چشم پوشی، بازهم این عنوان می‌تواند نظر طرفداران را به خود جلب کند و ساعات لذت بخشی را برای آنها فراهم نماید.

امتیاز بازی The Ascent وب سایت Gaming Trend

8

این عنوان موفق شده تا حال و هوای سایبرپانکی را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد و از همین لحاظ می‌توان بازی را بسیار موفق به شمار آورد. عنوان مذکور ویژگی‌های جدید و مخصوص به خود را دارد. هر چند که تجربه‌ی چند نفره بازی دارای مشکلاتی است اما المان‌های نقش آفرینی و جلوه‌های بصری بسیار زیبا و صداگذاری دقیق، سبب می‌شود که ساعت‌ها به صفحه‌ی نمایش خود خیره شوید. تمام این موارد دست در دست هم می‌گذارند تا تجربه‌ی این اثر را به تمام طرفداران، پیشنهاد دهیم.

امتیاز بازی The Ascent از وب سایت Jeuxvideo

7.9

این عنوان تجربه‌ای بسیار زیبا و سرگرم کننده و پر هیجان را به مخاطبان خود ارائه خواهد داد. شوتری با جلوه‌های بصری بی‌نظیر که با داستانی منحصر به فرد، مخاطبان را به دنیای جدیدی دعوت می‌کند. متاسفانه مشکلات فنی بسیاری در پیکره‌ی بازی دیده می‌شود و همچنین مسیریابی و کنترل شخصیت‌ها ، در بهترین حالت خود طراحی نشده‌اند. بازی دارای المان‌های نقش آفرینی جالبی است که مخاطب را برای ساعاتی طولانی سرگرم خواهد کرد و همچنین می‌توانید این اثر را به همراه دوستان خود و یا بصورت تک نفره تجربه کنید. تیم کوچک ولی با استعداد Neon Giant به خوبی وظیفه‌ی خود را به سرانجام رسانده.

نمره بازی از سمت وب سایت Ragequuit

7.6

تمام المان های گیم پلی بازی به خوبی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند اما به شما توصیه می‌کنیم که به همراه دیگر بازی کنندگان وارد این ماجراجویی شوید تا حداکثر هیجان و لذت را تجربه کنید. نمی‌توان بازی The Ascent را به عنوان یک محصول بی‌نقص و بی عیب و ایراد معرفی کرد اما نکات مثبت و سرگرم‌کننده‌ی بسیاری در این عنوان وجود دارند که لحظات مفرح و تکرار نشدنی را برای بازی کننده ایجاد می‌کنند.

با The Ascent بیشتر آشنا شویم…

بازی در آینده‌ای دور رخ می دهد. محیط و اتمسفر پویایی برای The Ascent در نظر گرفته شده. درست مانند دیگر عناوین دیستوپیایی، شاهده برده داری نوین مردم هستیم. در این میان اتفاقاتی رخ می‌دهد و آشوبی بزرگ ایجاد می‌شود. در بازی کنترل شخصیت‌هایی را به دست می‌گیرید که برای آزادی مبارزه می‌کنند. البته جزئیات بیشتری در خصوص داستان وجود دارد اما ذکر این جزئیات سبب می‌شود که قسمت‌‌هایی از بازی اسپویل شود. لذا از اشاره به آن‌ها پرهیز می‌کنیم. طبق اظهارات توسعه‌دهندگان، محیط The Ascent بسیار وسیع و منحصر به فرد می باشد و مملو از نواحی مختلف است. هر کدام از ناحیه‌ها، حال و هوای مخصوص به خود را دارند و بازیکنان می‌توانند میان آنها، به گشت و گذار بپردازند. نکته‌ی حائز اهمیت این جاست که Fast Travel در بازی، بدون هیچ صفحه‌ی لودینگی محقق می‌شود و این امر به لطف حافظه‌های پرسرعت کنسول‌های نسل نهم می‌باشد. شما می‌توانید با استفاده از مترو‌ها و راه‌های زیرزمینی مختلف، بین نقاط متفاوت نقشه بازی، جابجا شوید. بازی The Ascent در ژانر اکشن نقش آفرینی با زاویه‌ی دوربین بالا به پایین توسعه یافته است. شما می‌توانید ظاهر شخصیت خود را همانند مدل و رنگ مو و …. را شخصی سازی کنید. دنیای بازی حاوی شخصیت‌های فرعی متعددی می‌باشد که بازی کننده توانایی برقراری ارتباط با آن‌ها را دارد. از طرفی دیگر توسعه دهندگان مدعی شده‌اند که اسلحه های گوناگون با کاربردهای منحصر به فردی را برای مخاطبان در نظر گرفته‌اند. سیستم تیراندازی بازی شبیه به دیگر عناوین ساخته شده در این ژانر، طراحی شده است. بدین ترتیب برای نشانه گیری ملزم به استفاده از هر دو جوی استیک هستید. همچنین بازی کنندگان توانایی سنگرگیری را دارند. لازم به ذکر است که شخصیت قابل بازی دارای توانایی‌های مختلف و متفاوت میباشد که هرکدام از آنها برای آسیب رسانی به دشمنان، در شرایط مخصوص، در نظر گرفته شده است. در آخر باید به این نکته اشاره کرد که بازی کنندگان توانایی استفاده از قابلیت‌های سایبرنتیکی خود و یافت محل دشمنان و همچنین هک کردن آنها را نیز دارند.

این اثر هم اکنون در دسترس کاربران پلتفرم‌های کامپیوترهای شخصی و اکس باکس وان و اکس باکس سریز اکس قرار دارد. مشترکین گیم پس نیز می‌توانند به صورت رایگان، به نجربه‌ی بازی بپردازند. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به نمرات بازی The Ascent در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی The Ascent از جدیدترین اخبار٬ مقالات٬ نقد و بررسی‌ها و … مربوطه آگاه شوید

بیشتر بخوانید :  جزئیات و زمان BlizzCon سال ۲۰۱۸ اعلام شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`