Tekken x Street Fighter
Tekken x Street Fighter

احتمال ساخت Tekken x Street Fighter بالا رفت

شاید به خاطر داشته باشید که شرکت کپکام در سال ۲۰۱۲ عنوان مبارزه‌ای به نام Street Fighter x Tekken را منتشر کرد که دو عنوان معروف در مجموعه بازی‌های فایتینگ یعنی Tekken و Street Fighter را باهم مخلوط کرد. اما می‌دانستید نامکو سال‌هاست در فکر مخلوط کردن Tekken با Street Fighter می‌باشد؟ در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه نوین اسپات باشید.

استریت فایتر X تکن برای PS3 و Xbox 360 و PSVita منتشر شد و توانست فروش خوبی را تجربه کند اما زمان زیادی از تصمیم نامکو برای مخلوط کردن این دو بازی می‌گذرد و هنوز اخبار چندانی از روند بازی منتشر نشده است. در آخرین اخباری که از دنیا‌ی بازی‌های کامپیوتری منتشر شد٬ سازندگان درباره‌ی عنوان جدید فایتینگ خود اطلاعات بیشتری دادند و اعلام داشتند که این بازی در حال توسعه است. اما سرعت توسعه‌ی آن مقداری کند‌تر از عناوین معمول پیش‌ می‌رود. «کاشیرو هارادا» (Katsuhiro Harada) یکی از تهیه‌کنندگان این بازی (همچنین یکی از سازندگان اصلی مجوعه بازی‌های تکن) یادآور شد که پروژه هنوز در دست ساخت است و چیزی نزدیک به ۳۰ درصد آن کامل شده است.

این‌طور که به نظر می‌رسد نباید انتظار Tekken x Street Fighter را به همین زودی‌ها داشته باشیم. از صحبت‌های هارادا می‌توان فهمید که بازی یکی از پروژه‌های اصلی نامکو نمی‌باشد. به نظر می‌رسد استدیو مشغول توسعه‌ی بیشتر محصولات جدید خود مانند Tekken 7 و Soul Calibur VI می‌باشد. شاید بتوانیم در سال‌های آینده (حداقل ۲ سال دیگر) شاهد عرضه‌ی بازی باشیم. هارادا به سختی مشغول توسعه‌ی بیشتر Tekken 7 می‌باشد. قرار است بسته الحاقی جدید برای بازی منتشر شود که شخصیت‌های بازی را افزایش می‌دهد. همچنین امکان دارد که هارادا مشغول ساخت عنوانی که هنوز معرفی نشده است٬ باشد.

بیشتر بخوانید :  Project Resistance دارای بخش داستانی و تک نفره خواهد بود

اما خبر خوش برای طرفداران Tekken x Street Fighter این است که روند ساخت بازی لغو نشده و هنوز ادامه دارد. هرچند که با سرعت بسیار کمی پیش می‌رود. به‌نظر می‌رسد بازی مخلوطی از شخصیت‌های استریت فایتر و تکن به همراه فضای سه بعدی و حرکات تکن باشد. همچنین انتظار می‌رود که مکانیک tag-team twist (انتخاب دو مبارز و ایجاد همکاری بین آن‌ها برای نابود کردن حریف) در بازی اعمال شود. بهترین کار ممکن در حال حاظر منتظر نبودن برای Tekken x Street Fighter و لذت بردن از تکن ۷ و سول کالیبر ۶ است. این عناوین هم اکنون برای سه پلتفرم اصلی قابل دسترسی می‌باشند.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`