Team17 و معرفی لاین آپ های
Team17 و معرفی لاین آپ های

Team17 و معرفی لاین آپ های E3 2018

شرکت Team17 یکی از سازندگان مطرح بازی‌هایی ویدئویی عناوین نمایشگاه E3 2018 خود را اعلام کرده است. این شرکت سعی داشته بازی‌های جدیدی را با خود به نمایشگاه بزرگ گیمی E3 بیاورد.

عناوینی که شرکت Team17 برای نمایشگاه اعلام کرده شامل Genesis: Alpha One ، Mugsters ، My Time at Portia ، Planet Alpha و برخی دیگر می‌شود. البته برای آشنایی بیشتر با هر یک از این بازی‌ها می‌توانید در ادامه با این چهار عنوان آشنا شوید:

Genesis: Alpha One: بازی موردبحث برای PS4، PC و XBOX ONE در نظر گرفته شده است. بازی که در نمایشگاه روی کنسول‌ها قابل انجام است و توسط استودیو Radiation Blueدر دست توسعه قرار دارد. این عنوان سبک ترکیبی FPS ، کشتی‌سازی و Rogue Lite دارد. شما باید به کشف دنیای جدید در سیاره دیگر بپردازید و از هجوم بیگانگان جلوگیری کنید. به نوعی بایستی به آباد سازی آن دنیا بپردازید. بازی موردبحث سال ۲۰۱۸ برای PS4، PC و XBOX ONE منتشر خواهد شد.

Mugsters: این عنوان برای PS4، PC و XBOX ONE در کنار کنسول نینتندو سوئیچ در نظر گرفته شد. سازنده آن استودیو Reinkout Games بوده و عنوانی استراتژیکی به شمار میرود. شما بایستی در دنیایی که بیگانگان فضایی هستند به مبارزه با آنها بپردازید و مانع از تصاحب سرزمین توسط آنها شوید. Mugsters نیز در سال ۲۰۱۸ برای PS4، PC و XBOX ONE و نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.

My Time at Portia: این عنوان توسط استودیو Pathea Games تحت توسعه قرار دارد و یک عنوان سه بعدی مفرح سندباکس RPG بوده که در یک دنیا آخرالزمانی جالب جریان دارد. دنیای که شباهتی به Harvest Moon و Cloud Dark 2 در آن مشاهده می‌شود. در این بازی باید به پرورش گیاهان بپردازید و کارگاهی را به وجود آورید. این بازی در مرحله Steam Early Access  قرار داشته اما سال جاری برای PS4، XBOX ONE و PC در کنار کنسول نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود.

بیشتر بخوانید :  Beyond Good And Evil 2 بر روی صنعت بازی‌های کامپیوتری تاثیرات فراوانی خواهد گذاشت

Planet Alpha: ساخت این بازی برعهده استودیو Planet Alpha ApS قرار داشته و یک عنوان ماجراجویی پلتفرمی محسوب می‌شود. مکانیک گیم‌پلی مخفیانه، پازل‌های خلاقانه، حرکت سریع و سبک هنری منحصربفرد، Planet Alpha را به بازی متفاوتی تبدیل کرد. این بازی در سال ۲۰۱۸ برای PC، PS4، XBOX ONE و نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`