بازی جدید Tango Gameworks
بازی جدید Tango Gameworks

بازی جدید استدیوی Tango Gameworks در دست ساخت است

بازی جدید استدیوی Tango Gameworks استدیو سازنده عنوان The Evil Within، طبق گفته آقای «شینجی میکامی» (Shinji Mikami) افسانه‎ای، مدیر عامل آن، توسط نیروهای تازه نفس و با استعدادشان در دست ساخت قرار گرفته است. آخرین عنوان ساخته شده توسط این استدیو The Evil Within 2 بود که مدت زیادی از عرضه‎اش می‎گذرد. سال آینده نیز قرار است اثر GhostWire: Tokyo که در سبک ترس فراطبیعی و اکشن عرضه شود. در این بازی شما در خیابان‎های توکیوی مدرن قدم می‎گذارید که مورد حمله موجوداتی فراطبیعی قرار گرفته است. قابل ذکر است که پس از خریده شدن Bethesda توسط مایکروسافت، این استدیو حال به شرکت مایکروسافت تعلق دارد. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

در طول TGS و مصاحبه‎ای که با آقای «فیل اسپنسر» (Phil Spencer) صورت گرفت، فهمیدیم که شینجی میکامی افسانه‎ای که بنیان گذار و مدیر عامل Tango Gameworks است، در مورد آینده آن و بازی جدید استدیوی Tango Gameworks سخنانی بیان کرده است. ایشان به عنوانی که کارگردان The Evil Within 2 یعنی آقای «جان یوهاناس» (John Johanas) در دست ساخت دارد اشاره کرد که البته سخنانی از این پروژه در گذشته به میان آمده بود. اما علاوه بر آن، آقای میکامی صحبت از پروژه جدیدی به میان آورد که البته بدون ذکر جزئیات زیادی از آن، به گفتن این که قرار است کوچک‎تر از پروژه آقای یوهاناس باشد بسنده کرد. ایشان همچنین در مورد پروژه جدید بیان کرد که قرار است وارد ژانرهایی جدید شده، کارگردانی جدید داشته و از نیروهای با استعداد، تازه و جوانی که اخیراً به استدیو آمده‎اند، در ساخت آن استفاده شود.

بیشتر بخوانید :  بازی‌های رایگان Epic Store در این هفته

تا به امروز، همه عناوین منتشر شده توسط استدیو مذکور، ترکیبی از سبک ترسناک و اکشن بوده‎اند پس ساخت عنوانی جدید در سبکی جدید و توسط تیمی کوچک، بسیار هیجان انگیز به نظر می‎رسد. همانطور که ذکر شد، استدیو Tango Gameworks زیر مجموعه شرکت Bethesda بود که با خریداری شدن آن، حال این استدیو نیز جزوی از دارایی‎های ایکس باکس به شمار رفته و هر عنوان جدیدی که ساخته شود، به احتمال زیاد انحصاری این کنسول بوده و بر روی Game Pass نیز عرضه شوند.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`