تاریخ انتشار World of Warcraft Classic مشخص شد

بازی های مرتبط

اگرچه World of Warcraft از سال ۲۰۰۴ به بعد به مراتب دست‌خوش پیشرفت‌ها و تغییرات زیادی شده٬ اما همچنان طرفداران مشتاق تجربه دوباره بازی در سبک و سیاق نسخه قدیمی آن هستند. در ادامه با نوین اسپات همراه باشید .

در نهایت تاریخ انتشار World of Warcraft Classic برای زنده کردن خاطرات قدیم تابستان ۲۰۱۹ در اولین روز از نمایشگاه BlizzCon 2018 (جشنی سالانه برای گرامیداشت بازی‌هایی که کمپانی Blizzard ساخته است) اعلام شد. در World of Warcraft Classic بازیکنان به ازروث قبل از کاتالیزم برمی‌گردند تا دوباره با Onyxia, Ragnaros و معبد Ahn’Qiraj رو‌ به رو شوند. همچنین بازیکنان میتوانند کاراکتر خود را تا سطح ۶۰ (نهایت)‌ و سطح ۴۰ (بدون heirlooms و mounts) برسانند. شما برای ارتقا مهارت های کاراکتر باید به Trainer های موجود در بازی مراجعه کنید و برای یادگرفتن قابلیت های جدید٬ به نسبت قدرتشان مبالغ مختلفی (از واحد پول رایج بازی) پرداخت کنید.

اگر شما در مراسم Blizzcon باشید یا بلیط های مجازی این مراسم را خریداری کرده باشید میتوانید از تجربه Playable Demo این بازی (تا سطح ۱۹ ٬ دسترسی به یک منطقه و مدت زمان ۶۰ دقیقه) لذت ببرید . همچنین کسانی که دارای حق اشتراک بازی World of Warcraft هستند میتوانند این عنوان را به همراه بازی اصلی بازی کنند.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر جدید Darksiders Genesis قابلیت‌های متفاوت شخصیت‌ها را به نمایش می‌گذارد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`