Suicide Squad Kill the Justice League
Suicide Squad: Kill the Justice League

منتظر تریلر جدید Suicide Squad: Kill the Justice League باشید

پس از رونمایی از بازی Suicide Squad: Kill the Justice League ، شاهد فرو رفتن بازی در سکوت خبری بودیم. بسیاری از طرفداران بازی های سوپر هیرویی منتظر انتشار این اثر هستند و می‌دانیم که استدیوی راک استدی، تمام تلاش خود را برای توسعه‌ی بهتر این اثر به کار گرفته است. به تازگی از حضور Suicide Squad: Kill the Justice League و گاتهام نایتس در رویداد دی سی فندوم آگاه شده‌ایم. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

این موضوع را می‌دانیم که Suicide Squad: Kill the Justice League در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد و دیر یا زود، روند مارکتینگ این اثر آغاز می‌گردد. به هر حال بد نیست بدانید که طی رویداد دی سی فندوم شاهد تریلر جدید Suicide Squad: Kill the Justice League و همچنین تریلر جدید گاتهام نایتس خواهیم بود. این رویداد در تاریه ۱۶ اکتبر مصادف با 26 مهرماه برگزار خواهد شد. توجه شما عزیزان را به پوستر منتشر شده از رویداد مذکور جلب می‌نمایم:

تریلر جدید Suicide Squad: Kill the Justice League

از همین رو تمام طرفداران برای برگزاری رویداد جدید دی سی فندوم هیجان زده شده اند. لازم به ذکر است که هردو عنوان به خوبی روند توسعه‌ی خود را پشت سر می‌گذارند. به هر حال قرار بود تا در سال ۲۰۲۱ شاهد انتشار گاتهام نایتس باشیم که این امر محقق نشد و بازی با تاخیر رو به رو شد. در گاتهام نایتس کنترل خانواده‌ی بتمن (بت فمیلی) را بر عهده می‌گیریم. به نظر می‌رسد که بتمن مرده و حال این وظیفه‌ی ردهود و نایت وینگ و رابین و بت گرل است که امنیت گاتهام را تضمین کنند. در سوساید اسکواد نیز کنترل دد شات و کینگ شارک و هارلی کوین و کاپیتان بومرنگ را بر عهده خواهیم گرفت. در طی پرسش و پاسخی که پس از رونمایی از سینماتیک بازی جوخه انتحار با یکی از کارگردانان بازی یعنی آقای سِفتان هیلی تدارک دیده شد، وی اظهار داشت که بازی در دنیایِ سه گانهِ پیشینِ استودیوی راک استدی یعنی بتمن آرکام جریان خواهد داشت. هنوز مشخص نیست که اتفاقات و جریانات این سه بازی چگونه بر روی داستان Suicide Squad: Kill the Justice League تاثیر می گذارند. تنها چیزی که می دانیم این است که ارتباطاتی بین تمام عناوین وجود دارند. در همین حال، باید به این نکته اشاره کرد که بازی جوخه انتحار در شهر متروپلیس رخ می دهد. بازی کنندگان می‌توانند در هر لحظه کنترل یکی از چهار شخصیت مذکور را به دست بگیرند و میان آنها سوئیچ کنند. حتما تا به امروز متوجه شده‌اید که حضور المانهای کو آپ در این اثر تایید شده و به راحتی با دوستان تان می توانید به تجربه‌ی بازی بپردازید. توسعه‌دهندگان اظهار داشته‌اند که این موضوع ( حضور المان‌های چند نفره) کاملاً اختیاری بوده و هیچگونه آسیبی به تجربه تک نفره بازی جوخه انتحار نزده است. این انتخاب شماست که پیشروی تکی و یا گروهی را ترجیح دهید.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر جدید DOOM Eternal

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۲۲ در دستان کاربران کامپیوترهای شخصی و پلی استیشن ۵ و اکس باکس سری ایکس قرار خواهد گرفت. تمام اخبار مربوط به بازی جوخه انتحار توسط وب سایت نوین اسپات پوشش داده خواهد شد. آیا برای تریلر جدید Suicide Squad: Kill the Justice League هیجان زده‌اید؟

اگر از طرفداران بازی هستید‌،‌ با مشاهده و دنیال کردن پروفایل بازی Suicide Squad: Kill the Justice League از آخرین اخبار،‌ تریلرها، نقد و بررسی‌ها، مقالات، راهنما ها و …. مربوط به آن آگاه شوید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`