Streets of Rage 4
Streets of Rage 4

تماشا کنید: معرفی سومین شخصیت قابل بازی در بسته الحاقی Streets of Rage 4

بازی های مرتبط

خوشحالیم که توسعه دهندگان همواره به فکر پشتیبانی از Streets of Rage 4 هستند. پس از انتشار رسمی این اثر در سال گذشته، شاهد انتشار آپدیت‌های متعددی برای بهبود بازی بودیم. همچنین متوجه شدیم که بسته‌ی الحاقی جدیدی در تاریخ نامخصی از سال ۲۰۲۱ ، در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. به تازگی از سومین و آخرین شخصیت قابل بازی که توسط این بسته‌ی گسترش دهنده اضافه می‌شود، رونمایی شده. این شخصیت کسی نیست جز شیوا . در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

بسته‌ی الحاقی Mr.X Nightmare حالات جدید و حرکات و دشمنان و درجه سختی جدید را به بازی اضافه خواهد کرد. همچنین سه شخصیت قابل بازی نیز به لیست مبارزان اضافه خواهد شد. فنون شیوا بسیار منحصر به فرد و ویژه به نظر می‌رسند. توجه شما عزیران را به تریلر مربوطه جلب می‌نمایم:

تماشا کنید: معرفی سومین شخصیت قابل بازی در بسته الحاقی Streets of Rage 4

رخدادهای بسته‌ی الحاقی Mr.X. nightmare درست پس از سکانس پایانی استریتس آو ریج ۴ رخ می دهد. قهرمانان داستان تصمیم دارند تا برای خطرهای آینده، آماده شوند. از همین رو اکسل و بلیز و مابقی دوستانشان، تمرینات ویژه و خطرناکی را با کمک Dr. Zan آغاز می‌نمایند. وی موفق شده تا با استفاده از خاکسترهای باقی مانده‌ از مغز Mister X‌، هوش مصنوعی متفاوتی بسازد و چالشی جدید را برای قهرمانان ایجاد کند. این هوش مصنوعی توانایی ایجاد خطرهای بسیار بزرگی دارد و ….

این بسته‌ی الحاقی، حاوی سه شخصیت قابل بازی جدید و چالش‌های هفتگی تازه و حرکات و دشمنان جدید خواهد بود.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: اولین تریلر گیم پلی Streets of Rage 4

با فاکتور گرفتن از شخصیت‌های رترو و شخصیت‌های حاضر در بسته‌ی الحاقی Mr.X. nightmare ، پنج شخصیت اصلی در بازی وجود دارد. هرکدام از آن‌ها ویژگی‌های مخصوصی دارند. این مسئله از چند جهت برای استریتس آو ریج ۴ ارزشمند است. اول اینکه تنوع شخصیت‌ها، رابطه‌ی مستقیمی با تنوع مبارزات و در نهایت تنوع خود بازی دارند. بدون هیچ بزرگ بینی می‌گویم که جزئیات هر شخصیت، با دقت بسیار بالایی طراحی شده است. هرکدام از ویژگی‌های شخصیت‌ها در نوع حرکت، زمان بندی ضربات، قدرت ضربات و … دسته بندی شده است.  اولین نسخه از استریتس آو ریج در سال 1991 منتشر شد. این نسخه با حجم عظیمی از استقبال رو به رو گشت. شما می‌توانستید در نقش سه شخصیت فوق العاده، پا به خیابان‌های پر از فساد بگذارید و تک تک اشرار را گوش مالی دهید. هنوز هم که هنوز است، بازی طرفداران بیشماری دارد.

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را در خصوص این عنوان در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. استریتس آو ریج ۴ هم اکنون در دسترس کاربران پلی استینش ۴ و نینتندو سوییچ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی قرار دارد.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Streets of Rage 4از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`