Streets of Rage 4
Streets of Rage 4

تماشا کنید:‌تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی Streets of Rage 4 + معرفی Survival Mode

بازی های مرتبط

Streets of Rage 4 عنوانی فوق العاده بود که موفق شد تا یکی از قدیمی‌ترین فرنچایزهای صنعت بازی‌های ویدیویی را بازگرداند. در هنگام انتشار بازی، توسعه‌دهندگان مدعی شدند که به صورت مداوم از این عنوان پشتیبانی خواهند کرد. سپس بسته‌ی الحاقی جدیدی برای این بازی معرفی شد و حال شاهد مشخص شدن تاریخ انتشار این بسته‌ی گسترش دهنده هستیم. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید

بسته‌ی الحاقی Me.x Nightmare در تاریخ پانزدهم جولای مصادف با ۲۴ تیر سال جاری با قیمت ۸ دلار منتشر خواهد شد.  توسعه‌دهندگان اطلاعات جدیدی را در خصوص حالت Survival بازی نیز به اشتراک گذاشته اند. با شرکت کردن در این مود، ملزم به رویارویی با موج مختلف دشمنان می‌باشید. در انتهای هر موج می‌توانید قابلیت و یا ویژگی مخصوصی را انتخاب کنید و سپس برای موج بعدی آماده شوید. با پیشروی در این حالت، دشمنان قدرتمند‌تر می‌شوند و همچنین فنون بیشتری برای شما آزاد خواهد شد. توجه شما عزیزان را به تریلر مربوطه جلب می‌نمایم:

تماشا کنید:‌ تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی Streets of Rage 4 + معرفی Survival Mode

 

بسته‌ی الحاقی Mr.X Nightmare حالات جدید و حرکات و دشمنان و درجه سختی جدید را به بازی اضافه خواهد کرد. همچنین سه شخصیت قابل بازی نیز به لیست مبارزان اضافه خواهد شد. رخدادهای بسته‌ی الحاقی Mr.X. nightmare درست پس از سکانس پایانی استریتس آو ریج ۴ رخ می دهد. قهرمانان داستان تصمیم دارند تا برای خطرهای آینده، آماده شوند. از همین رو اکسل و بلیز و مابقی دوستانشان، تمرینات ویژه و خطرناکی را با کمک Dr. Zan آغاز می‌نمایند. وی موفق شده تا با استفاده از خاکسترهای باقی مانده‌ از مغز Mister X‌، هوش مصنوعی متفاوتی بسازد و چالشی جدید را برای قهرمانان ایجاد کند. این هوش مصنوعی توانایی ایجاد خطرهای بسیار بزرگی دارد و ….

این بسته‌ی الحاقی، حاوی سه شخصیت قابل بازی جدید و چالش‌های هفتگی تازه و حرکات و دشمنان جدید خواهد بود.

با فاکتور گرفتن از شخصیت‌های رترو و شخصیت‌های حاضر در بسته‌ی الحاقی Mr.X. nightmare ، پنج شخصیت اصلی در بازی وجود دارد. هرکدام از آن‌ها ویژگی‌های مخصوصی دارند. این مسئله از چند جهت برای استریتس آو ریج ۴ ارزشمند است. اول اینکه تنوع شخصیت‌ها، رابطه‌ی مستقیمی با تنوع مبارزات و در نهایت تنوع خود بازی دارند. بدون هیچ بزرگ بینی می‌گویم که جزئیات هر شخصیت، با دقت بسیار بالایی طراحی شده است. هرکدام از ویژگی‌های شخصیت‌ها در نوع حرکت، زمان بندی ضربات، قدرت ضربات و … دسته بندی شده است.  اولین نسخه از استریتس آو ریج در سال 1991 منتشر شد. این نسخه با حجم عظیمی از استقبال رو به رو گشت. شما می‌توانستید در نقش سه شخصیت فوق العاده، پا به خیابان‌های پر از فساد بگذارید و تک تک اشرار را گوش مالی دهید. هنوز هم که هنوز است، بازی طرفداران بیشماری دارد.

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را در خصوص این عنوان در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. استریتس آو ریج ۴ هم اکنون در دسترس کاربران پلی استینش ۴ و نینتندو سوییچ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی قرار دارد.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Streets of Rage 4از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

بیشتر بخوانید :  سازندگان بازی Cyberpunk 2077 از فلسفه‌ی موفقیت خود صحبت می‌کنند

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`