Final Fantasy Origin-min

اسکرین شات‎های جدیدی از Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin منتشر شد

بازی های مرتبط

امروز، اسکرین شات‎های با کیفیت و جدیدی از عنوان Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin منتشر شدند. این اسکرین شات‎ها، شخصیت‎های بازی، مکان‎ها و مبارزات را به نمایش می‎گذارند. شخصیت‎ها، دشمن‎های مختلف، مبارزات، تصاویری از گیم پلی به همراه HUD بازی و …، در بین این تصاویر، دیده می‎شوند. از طرف دیگر، متاسفانه گرافیک بازی همچنان چشم گیر و عالی نبوده و نسبت به آخرین نمایش آن، تغییری نداشته است. امیدواریم این اثر، حداقل در بخش‎های دیگر از جمله گیم پلی، موفق ظاهر شود. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

از شخصیت‎هایی که در تصاویر زیر دیده می‎شوند، می‎توان به «پادشاهِ کورنلیا» (King of Cornelia)، «سارا» (Serah)، «میا» (Mia) و «کاپیتان بایک» (Captain Bike) اشاره کرد. علاوه بر این شخصیت‎ها، نمایی از شهر زیبای Pravoka نیز دیده می‎شود. پس از آن، شاهد اسکرین شات‎هایی هستیم که جزئیات گیم پلی و مبارزات را به نمایش می‎گذارند. چگونگی مکانیزم‎های گیم پلی را نمی‎توان بر اساس اسکرین شات متوجه شد، اما با این حال، می‎توانیم دیدی از کلیات این بازی داشته باشیم و بفهمیم به چه صورت خواهد بود. در زیر می‎توانید تصاویر مذکور را مشاهده فرمایید.

عنوان Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin، توسط استدیوی خوش نام و ماهر Team Ninja ساخته می‎شود. اگر با این استدیو آشنایی ندارید، باید بگویم که عناوین مطرح و معروف Dead or Alive، Ninja Gaiden و سری Nioh و …، از آثار ساخته شده توسط این استدیو هستند. عنوان Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin قرار است المان‎هایی از سری Final Fantasy را با سری Nioh ترکیب کرده و عنوانی خلاقانه و جالب بسازد. دموهای قابل بازی این اثر نیز که در اوایل امسال برای مدت کوتاهی در دسترس قرار گرفتند، جزئیات گیم پلی را نمایش داده و نشان دادند که نتیجه این ترکیب، گیم پلی جذاب و ارزشمند، از آب در آمده است. پلتفرم‎های مقصد این بازی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و رایانه‎های شخصی، خواهند بود. انتشار آن نیز برای تاریخ 18 مارس سال 2022 (27 اسفند) برنامه ریزی شده است.

بیشتر بخوانید :  اسکرین شات جدید Cyberpunk 2077

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`