نسخه‌ی دسترسی زودرس Final Fantasy Origin در دسترس قرار گرفت

مجموعه بازی‌های فاینال فنتزی از قدمت بسیار زیادی برخوردار هستند. تا به امروز بیش از ده‌ها نسخه‌ی اصلی و فرعی از این فرنچایز منتشر شده که بسیاری از آن‌ها، عملکردی فوق العاده داشته‌اند و توانسته‌اند که حسابی سر و صدا به پا کنند. جدیدترین بازی منتشر شده از این مجموعه، Final Fantasy Origin به شمار می‌رود و نسخه‌ی دسترسی زودرس این عنوان هم اکنون در دسترس کاربران کنسول‌ها می‌باشد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

کاربران پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس که بازی Final Fantasy Origin را پیش خریده‌کرده اند، هم اکنون می‌توانند به تجربه‌ی نسخه‌ی دسترسی زودرس بپردازند و از آن لذت ببرند. لازم به ذکر است که فاینال فنتزی اورجین به عنوان یک اسپین آف برای مجموعه‌ی مذکور به شمار می‌رود. در این عنوان کنترل فرمانده‌ای به نام جک را به دست می‌گیرد که قصد مبارزه با آشوب را دارد اما رفته رفته خود به آشوب و هرج و مرج تبدیل می‌شود. آیا جک می‌تواند سرنوشت خود را تغییر دهد؟

مبارزات بازی درست همانند عناوین هک اند اسلش، به صورت ریل تایم توسعه یافته اند. انواع و اقسام شمشیرها و اسلحه‌های مختلف برای کاربران درنظر گرفته شده و مخاطبان می‌توانند با روش‌های مختلفی دشمنان خود را نابود کنند. در انتها باید به این نکته اشاره کرد که بازی Final Fantasy Origin در تاریخ هجدهم مارس مصادف با 27 اسفند ماه به صورت رسمی عرضه خواهد شد. تمام اخبار مربوطه توسط وب سایت نوین اسپات پوشش داده می‌شود.

بیشتر بخوانید :  برنامه‌ی زمانی انتشار The Dark Pictures Anthology مشخص شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`