عرضه کنسول Steam Deck با تاخیر مواجه شد

شرکت معروف و نام آشنای Valve، اخیراً کنسول دستی Steam Deck را معرفی کرده و وعده‎های زیادی در مورد آن داده است. این کنسول، قرار بود در ماه دسامبر امسال به بازار عرضه شود. حال که نزدیک ماه دسامبر هستیم، طرفداران کنجکاو بودند که تاریخ عرضه دقیق و رسمی این کنسول را بدانند. متاسفانه قرار نیست تاریخ انتشار دقیق به این زودی مشخص شود و همچنین عرضه این کنسول نیز، در ماه دسامبر، نخواهد بود. علاقمندان شرکت Valve و کنسول دستی Steam Deck، مجبورند مدت بیشتری را در انتظار آن، سپری کنند. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

شرکت Valve در بیانیه‎ای رسمی اعلام کرد که عرضه کنسول Steam Deck با تاخیر مواجه شده و تا ماه فوریه سال 2022، به بازار عرضه نخواهد شد. دلیل این تاخیر، کمبود قطعات و سرعت پایین خط تولید این کنسول، بیان شد. کسانی که این کنسول را پیش خرید کرده‎اند، نوبت‎شان حفظ شده و به محض عرضه رسمی در ماه فوریه، کنسول خود را دریافت خواهند کرد. در زیر می‎توانید اظهارات این شرکت را مطالعه فرمایید.

کنسول Steam Deck با دو ماه تاخیر عرضه می‎شود. ما از این بابت متاسفیم. تمام سعی خود را کردیم که مشکلاتی که در تامین قطعات مورد نیاز به صورت جهانی پیش آمده را به نوعی حل کنیم، اما متاسفانه قطعات با تاخیر به کارخانه‎های تولیدی ما می‎رسند. به همین دلیل، نمی‎توانیم در تاریخ از پیش اعلام شده، کنسول را عرضه کنیم.

بر اساس پیش بینی‎هایی که از سرعت خط تولیدمان داشتیم، عرضه رسمی کنسول Steam Deck در ماه فوریه سال 2022، امکان پذیر خواهد بود. از این تاریخ به بعد، می‎توانیم کنسول را به کسانی که آن را از پیش رزرو کرده بودند، ارسال کنیم. این افراد، به همان نوبتی که از قبل تعیین شده بود، کنسول را دریافت خواهند کرد. تنها تفاوت، به تاخیر افتادن 2 ماهه تاریخ دریافت آنان است.

بر اساس صفحه اطلاعات و سوالات متداول کنسول Steam Deck، رزرو این کنسول تنها در ایالات متحده آمریکا، انگلستان، اتحادیه اروپا و کانادا در دسترس است. هیچ حرفی از زمان فعال شدن رزرو در سایر مناطق به میان نیامده است. قطعاً این تاخیر، بر روی این مسئله نیز تاثیر گذاشته و کنسول‎ها دیرتر به دست کاربران می‎رسند.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: اولین تریلر نسخه‌ی جدید Resident Evil

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`