Star Wars Jedi: Fallen Order
Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order – کارگردان در خصوص الهام گیری از ۳ God Of War صحبت می‌کند

کم کم به تاریخ انتشار Star Wars Jedi: Fallen Order نزدیک می‌شویم. از همین رو شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از بازی هستیم. همان‌طور می‌دانید، کارگردانی این عنوان بر عهده‌ی استیگ اسموسن می‌باشد. وی وظیفه‌ی کارگردانی نسخه‌ی سوم خدای جنگ را نیز بر عهده داشت. اسموسن در مصاحبه‌ی جدید خود در خصوص الهاماتی که اثر جدید ریسپاون از گاد آو وار ۳ گرفته صحبت کرده است. استار وارز جدای : فالن اوردر در تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۲۴ آبان سال جاری) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

اطلاعات فراوانی در خصوص Star Wars Jedi: Fallen Order انتشار یافت. تهیه کننده‌ی این اثر در مصاحبه‌ای اعلام نمود که اسکیل‌ها با بستر داستانی، ارتباط دارند. همین موضوع سبب می‌شود که بازی شما را مجبور به انتخاب قابلیت‌های مختلف کند. این انتخاب‌ها می‌توانند تاثیرات به سزایی در گیم پلی بگذارند. همچنین بازی از سیستم Fast Travel نیز بهره نمی‌برد.

یکی از مواردی که سبب شد تا انتظاراتمان از بازی جدید استار وارز افزایش پیدا کند، کارگردان اثر بود. استیگ اسموسن با کارگردانی نسخه‌ی سوم گاد آو وار مهارت خود را به تمام مخاطبان صنعت بازی‌های کامپیوتری نشان داد. فکر می‌کنم که همه‌ی ما در زمینه‌ی باکیفیت بودن God Of War 3، هم عقیده باشیم. البته‌ نکته‌ی حائز اهمیت دیگر، تفاوت کلی Star Wars Jedi: Fallen Order با خدای جنگ ۳ می‌باشد. فالن اوردر یک پروژه‌ی نسبتاً جدید برای اسموسن محسوب می‌شود. اما هنوز هم می‌توان رد بازی‌های ساخته شده توسط این کارگردان را در فالن اوردر یافت کرد. به تازگی مصاحبه‌ای از سمت پایگاه Esquire با استیگ اسموسن تدارک دیده شده است. اسموسن در این مصاحبه، درباره‌ی این موضوع که ساخت گاد آو وار ۳ و تجارب کسب شده چگونه در ساخت کلی و طراحی Star Wars Jedi: Fallen Order تاثیر گذاشتند، صحبت نمود. در ادامه توجه شما عزیزان را به قسمتی از گفته‌های ایشان جلب می‌نمایم:

من بر روی گاد آو وار ۱ و گاد آو وار ۳ کار کردم و این موضوع تاثیرات فراوانی بر روی بنده گذاشت. این عناوین نه تنها دید من را نسبت به طراحی، بلکه نحوه‌ی ساخت بازی و …. عوض کرد. به عبارت دیگر استاندارد‌های جدیدی را تعریف نمود. اگر بخواهم با صداقت بگویم Star Wars Jedi: Fallen Order از برخی جهات، تحت تاثیر تجارب من از سری گاد آو وار قرار گرفت.

حال باید منتظر ماند و نتیجه را مشاهده کرد. امیدواریم که سیاست‌های الکترونیک آرتز آسیبی به پیکره‌ی گیم پلی بازی نزند. با کلیک کردن بر روی این لینک، می‌توانید از سخت افزار مورد نیاز برای اجرای این اثر بر روی کامپیوترهای شخصی آگاه شوید. مثل همیشه می توانید نظرات خود را درباره‌ی بازی در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۲۴ آبان سال جاری) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  Street Fighter 5 برای مدتی محدود (۱۰ تا ۲۰ مرداد) رایگان شد

اگر از علاقه مندان و یا منتظرین Star Wars Jedi: Fallen Order هستید، با دنبال و مشاهده کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن مطلع شوید

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`