Star Wars Eclipse

زمان زیادی تا انتشار بازی Star Wars Eclipse باقی مانده است

بازی های مرتبط

چند ماه قبل از عرضه، عنوان Star Wars Eclipse ساخته استدیوی Quantic Dream، لیک شد. در نهایت، در مراسم The Game Awards 2021، این عنوان با یک تریلر سینماتیک، به صورت رسمی معرفی شد. به غیر از این تریلر، اطلاعات خاصی از این بازی در دست نیست و استدیوی سازنده نیز مطالب چندانی را به اشتراک نگذاشتند. حال مشخص شده که با انتشار این عنوان، فاصله زیادی داریم. طرفداران مجبوراند مدت زمانی نسبتاً طولانی را در انتظار برای تجربه این بازی، صبر نمایند. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

آقای «تام هندرسون» (Tom Henderson) یکی از افرادی بود که لیک‎های متعددی از این بازی را پخش کرد. حال، ایشان در شبکه توییتر، اطلاعات جدیدتری از مراحل توسعه و روند پیشرفت آن، به اشتراک گذاشته است. بر اساس اظهارات آقای هندرسون، تیم اصلی این استدیو، واقع در پاریس، کار نویسندگی داستان Star Wars Eclipse را برعهده دارند. آقای «دیوید کیج» (David Cage)، رئیس استدیو نیز به شدت در مراحل ساخت این پروژه، دخیل می‎باشد.

علاوه بر این مسائل، به نظر می‎رسد تیم اصلی Quantic Dream در پاریس، با کمبود کارمند مواجه است. در چند سال گذشته، شایعات زیادی پیرامون این استدیو منتشر شد. ذکر شد که کارمندان آن، مورد آزار و اذیت قرار گرفته و مشکلات نژادی نیز در بین کارکنان، وجود دارد. سازندگان می‎خواهند که عنوان Star Wars Eclipse اثری جهان باز باشد. این مسئله، ممکن است مورد علاقه کاربران قرار بگیرد اما مشکلی که به وجود می‎آید، ناکارآمدی موتور اختصاصی این استدیو در ساخت عناوین جهان باز است. این نیز خود می‎تواند مشکلاتی را در روند توسعه به وجود آورد.

بیشتر بخوانید :  Dying Light 2 عنوانی میان نسلی خواهد بود

در نهایت آقای هندرسون ذکر کرد که با انتشار Star Wars Eclipse حداقل 3 تا 4 سال فاصله داریم. اگر مشکلاتی که آقای هندرسون اشاره نمودند واقعی باشند، مراحل بازی با مشکلاتی روبرو بوده و قطعاً به این زودی‎ها عرضه نخواهد شد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`