استودیوی Square Enix با شرکت Tencent Holdings اعلام همکاری کرد
استودیوی Square Enix با شرکت Tencent Holdings اعلام همکاری کرد

استودیوی Square Enix با شرکت Tencent Holdings اعلام همکاری کرد

امروز استودیوی Square Enix به مطبوعات اعلام کرد که قراردادی را امضا کرده است که مطابق آن با شرکت چینی Tencent Holdings برای ساخت بازی‌های AAA و آی پی‌های جدید، همکاری استراتژیک کند. در این گزارش علت بسته شدن این قرارداد، تسریع توسعه‌ی کسب و کار برای بهبود خدمات محتوا، در سطح جهانی عنوان شده است.

گروه Square Enix تلاش‌های بی وقفه‌ی خود را ادامه می‌دهد تا به تمام طرفدارانش در سراسر جهان، تجربه‌ی محتوایی منحصر به فرد را از طریق گسترش چند وجهی کسب و کار، ارائه کند. این قرارداد شامل تشکیل یک شرکت مشارکتی، همکاری در توسعه‌ی بازی‌های AAA بر اساس آی پی‌های موجود، خریداری آی پی‌های جدید و… است. همچنین آقای استیون ما، نایب رئیس ارشد گروه Tencent نظر خود را درباره‌ی این همکاری اعلام کرده است:

ما از همکاری استراتژیک با استودیوی Square Enix توقعات زیادی داریم. این همکاری باعث می‌شود بتوانیم توانایی‌های خدمات اینترنتی وسیع خود را با خلاقیت و سازندگی شگفت انگیز استودیوی Square Enix تلفیق کنیم و به مشتریان خود تجربه‌ی محتوایی بی سابقه را در سطحی جهانی ارائه کنیم.

همچنین دیدگاه دیگری از رئیس و مدیر اجرایی ارشد استودیوی Square Enix، آقای Yosuke Matsuda، منتشر شده است که در آن قول افزایش قابل توجه استراتژی‌های این شرکت برای ایجاد تنوع بیشتر در محتوای تولیدی، داده شده است:

گروه Tencent  و استودیوی Square Enix رویای مشترکی دارند که این رویا استفاده از تکنولوژی و خلاقیت برای ارائه‌ی خدمات و تجربه‌های سرگرم کننده‌ی بی سابقه برای مخاطبان سراسر جهان است. این قرار داد جدید به ما در افزایش قابل توجه استراتژی‌های استودیوی ما کمک خواهد کرد تا محتوای قابل ارائه‌ی خود را تنوع ببخشیم و کانال‌های دسترسی به سطح وسیع‌تری از مشتریان را فراهم کنیم.

برای آگاهی از اطلاعات بیشتر درباره‌ی این استودیو می‌توانید کنفرانسE3 2018 استودیوی Square Enix و لیست تمام بازی‌های رویداد SDCC 2018 شرکت Square Enix را در سایت نوین اسپات بخوانید.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: ۹ دقیقه گیم پلی از Deathloop

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`