دو بازی Splinter Cell به قابلیت Backward Compatibility ایکس باکس وان اضافه شد
دو بازی Splinter Cell به قابلیت Backward Compatibility ایکس باکس وان اضافه شد

دو بازی Splinter Cell به قابلیت Backward Compatibility ایکس باکس وان اضافه شد

چندی پیش لیست بازی‌های قابلیت Backward Compatibility ایکس باکس وان به روز رسانی و دو بازی به این لیست اضافه گردید. شرکت مایکروسافت راه را برای کاربران ایکس باکس وان برای بازی کردن بهترین بازی‌های کنسول ایکس باکس ۳۶۰ با استفاده از قابلیت Backward Compatibility هموار کرده است. با این قابلیت بازیکنان می‌توانند برای اولین بار این بازی‌ها را تجربه کنند یا با بازی مجدد این عناوین خاطرات خود را مرور کنند.

دو بازی محبوب شرکت بازی سازی Ubisoft از سری بازی‌های Splinter Cell به این لیست اضافه شده است. سری بازی‌های Splinter Cell در سبک مخفی کاری و اکشن یکی از محبوب‌ترین بازی‌های شرکت یوبی سافت است. «لری هریب» (Larry Hryb) از شرکت مایکروسافت دیروز در اکانت توییتر خود از اضافه شدن این دو بازی به لیست قابلیت Backward Compatibility مایکروسافت خبر داده است:

سری بازی‌های Splinter Cell Blacklist و Splinter Cell Double Agent امروز به قابلیت Backward Compatibility  ایکس باکس وان اضافه خواهند شد.

بازی Splinter Cell Double Agent یکی از بازی‌های پرحاشیه از این سری بود که برای ایکس باکس ۳۶۰ عرضه شد. البته پس از آن بازی Splinter Cell Conviction عرضه شد که از سری پیشین خود پرحاشیه‌تر بود. با این حال این بازی‌ها طرفداران خود را دارند که اکنون شانس بازی کردن این عناوین را غنیمت می‌شمارند.

در همین حین، بازی Splinter Cell blacklist که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد یکی از بهترین بازی‌های این سری است که توانست علی رغم تاریخ نامناسب عرضه و حاشیه‌های سری‌های پیشین نظر بسیاری را به خود جلب کند. خوشبختانه فروش بالای این بازی‌ها سبب شده که شرکت یوبی سافت بار دیگر این بازی‌ها را جدی بگیرد.

بیشتر بخوانید :  جو پنا: Death Stranding متفاوت‌ترین بازیست

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`