بازی Spider-Man
بازی Spider-Man

بازی Spider-Man چرخه کامل شب و روز نخواهد داشت

بازی Spider-Man عنوانی مورد انتظار بوده و قرار است به طور انحصاری برای پلی‌استیشن عرضه شود. بر طبق گزارش وبسایت Comicbook این عنوان چرخه کامل شب و روز نخواهد داشت. یکی از سازندگان بازی که Bryan Intihar نام دارد، در توییتر و در پاسخ به یک کاربر که در مورد سیستم شب و روز بازی سوال پرسیده بود اعلام کرد که بازی فاقد این چرخه خواهد بود. با نوین اسپات همراه باشید.

آقای Bryan Intihar قبلاً اعلام کرده بود که بازی به دلایلی که به روایت داستان مربوط‌اند، سیستم تغییرات آب و هوا و تغییر زمان دینامیک نخواهد داشت اما بازیکنان با به اتمام رساندن بازی می‌توانند این دو را هر گونه که می‌خواهند کنترل کنند. حال معلوم شده است در طول جریان بخش داستانی (که در طول یک هفته رخ می‌دهد) چرخه کامل شب و روز نداریم و با توجه به مرحله‌ای که در آن قرار دارید، یا شب است و یا روز.

در حقیقت بازی Spider-Man یک عنوان کاملاً داستانی است و عناوین بزرگ داستانی از زمان‌های مختلف روز در شرایط مختلف داستان استفاده می‌کنند تا با بازیکن ارتباط برقرار کرده و حسی خاص را به وی منتقل نمایند؛ ما نیز می‌خواستیم مطمئن شویم که بازیکن وقتی برای اولین بار سراغ داستان اصلی بازی می‌رود، احساسات مختلفی را تجربه کند. با این حال، اگر بازی را به پایان برسانید می‌توانید زمان و آب و هوا را هر گونه که می‌خواهید تغییر دهید.

همان گونه که در جریانید، عناوین جهان باز امروزه استفاده فراوانی از ویژگی چرخه شب و روز می‌کنند ولی این در حالی است که عناوین بزرگی نیز داریم که به همین دلیل ایجاد مشکل در داستان و روایت، تصمیم گرفته‌اند این ویژگی را در بازی‌شان کنار بگذارند. در بازی Spider-Man این ویژگی می‌توانست بسیار جذاب باشد ولی از آن جایی که می‌تواند تاثیری منفی بر روی داستان بازی داشته باشد، استفاده نکردن از آن تصمیمی بسیار عاقلانه است.

بیشتر بخوانید :  محتوای روز اول بازی Hitman 2 مشخص شد

قابل ذکر است که بازی Spider-Man به طور انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ در دست توسعه است و در تاریخ ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) عرضه شده و در دسترس خواهد بود. شما در مورد این عنوان چه فکر می‌کنید؟ آیا از نبود چرخه شب و روز راضی هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`