Bungie
Bungie

فیل اسپنسر به دنبال همکاری با Bungie

پس از اخبار شوکه کننده‌ی جدایی استدیو‌ی Bungie از اکتیویژن٬ برای بسیاری از افراد سوال شدکه بانجی در آینده با چه ناشری همکاری خواهد کرد. شاید این همکار مایکروسافت و فیل اسپنسر باشد!! وی در حساب شخصی توییتر خود صحبت‌هایی کرد که ممکن است نشان از همکاری این دو در آینده‌ای نزدیک باشد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

همان‌طور که در خبر گذشته برای شما عزیزان توضیح دادم جدایی Bungie از اکتیویژن به نفع فرنچایز Destiny بود. به‌علاوه اینکه بانجی کل امتیاز این IP را در دست دارد. حال نوبت فیل اسپنسر عزیز است که خودی نشان دهد و علاقه‌ی خود را نسبت به کار با بانجی ابراز کند. به تازگی وی در حساب توییتر خود از بانجی به عنوان شرکت محبوب خود یاد کرده است و اعلام کرده که مفتخر است با بانجی همکاری کند. از نظر اسپنسر Destiny یکی از بهترین فرنچایز‌های بازی‌های کامپیوتری است.

همکاری بین ما و Bungie آینده روشنی خواهد داشت و من پیگیر این همکاری هستم. این استدیو یکی از استدیو‌های مستقل مورد علاقه‌ی من است. همچنین Destiny نیز عنوان بزرگی می‌باشد. بسیار هیجان زده ام تا رشد و پیشرفت‌های جدید را در این  فرنچایز مشاهده کنم

Bungie و مایکروسافت در گذشته با هم همکاری داشته اند. این استدیو به عنوان سازنده‌ی عناوین first party برای مایکروسافت کار می‌کرد. همچنین آن‌ها در ساخت Halo Reach نیز شریک بوده اند. هنوز مشخص نیست که مایکروسافت چگونه می‌خواهد در برابر این استدیو موضع بگیرد. در سال اخیر مایکروسافت استدیو‌های بزرگی را خرید. آیا مایکروسافت باز هم قصد خرید استدیو‌های دیگر را دارد؟ یا تنها علاقه مند به همکاری با بانجی است؟ تمام این سوالات در ذهن ما شکل گرفته اند ولی هنوز بی پاسخ هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر از شرکت مایکروسافت به اینجا مراجعه کنید. همچنین شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را راجع به پیوستن Bungie به مایکروسافت با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید :  The Lord of the Rings Gollum رونمایی شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`