سونی سخت در حال بهینه سازی بازیهای انحصاری پلی استیشن ۴
سونی سخت در حال بهینه سازی بازیهای انحصاری پلی استیشن ۴

سونی سخت در حال بهینه سازی بازیهای انحصاری پلی استیشن ۴

اگرچه بازی‌های God of War و Spider-Man چند ماه قبل منتشر شدند، اما سونی همچنان دارای انحصاری‌های مختلفی برای کنسول پلی استیشن ۴ است که در آینده منتشر می‌شوند. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

اخیرا نیز اعلام شد Days Gone برای عدم انتشار در کنار بازی‌های دیگر و بهینه‌سازی بیشتر تا بهار ۲۰۱۹ تاخیر خورد. اما انحصاری‌های دیگری در دست توسعه هستند که از جمله باید به The Last of Us Part 2، Death Stranding، Ghost of Tsushima و چندی دیگر پرداخت. به تازگی در وبلاگ پلی استیشن جزئیاتی درباره توسعه انحصاری‌های آینده منتشر شده که جالب توجه است. سونی تایید کرد که بازی‌های مذکور سخت در حال توسعه هستند و بهینه‌سازی آنها در حال انجام است. برخی از آنها دارای تاریخ انتشاری هستند و برخی دیگر نیز به دلیل آماده نبودن فاقد تاریخ انتشار مشخصی هستند. این شرکت در پیامی می‌گوید:

ما می‌دانیم شما طرفداران در انتظار اعلام جزئیات بتا و تاریخ انتشار عناوینی چون Dreams, Blood & Truth, Death Stranding, Ghost of Tsushima,  و The Last of Us: Part II هستند.

سونی و ارائه انحصاری‌های بی‌نقص به طرفداران

در پیامی دیگر افزوده شد:

استودیوهای ما سخت روی عناوین انحصاری برای پلی استیشن ۴ مشغول کارند تا بازی‌های حماسی را ارائه دهند. متاسفانه این بازی آماده نیستند و در صورت آماده شدن تاریخ انتشار آنها و جزئیات بیشتری دردسترس قرار می‌گیرد. هنگامی که همه چیز آماده باشد، مطمئن باشید شما اولین نفری هستید که اطلاعاتی کسب می‌کنید.

یکی از نکته‌های جالب در پیام سونی اشاره به polishing یا بهینه سازیست. به نظر می‌رسد کمپانی می‌خواهد نقایص گرافیکی و برخی دیگر را برطرف ساخته تا هنگام انتشار مسائلی گیمرها را درگیر نکند. اخیرا استودیو  Media Molecule تایید کرد که بتا  Dreams سال جاری دردسترس قرار می گیرد. در سوی دیگر نیز شایعات به انتشار The Last of Us Part 2 در سال ۲۰۱۹ اشاره می کنند. درباره Death Stranding تاریخ انتشاری وجود نداشته و احتمالا در مراسم The Game Awards شاهد اعلام جزئیات بیشتری خواهیم بود.

بیشتر بخوانید :  راهنمای مرحله Hawke's Bay بازی Hitman 2

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`