سونی به دنبال استخدام کارمند برای کنسول پلی استیشن نسل بعدی خود است
سونی به دنبال استخدام کارمند برای کنسول پلی استیشن نسل بعدی خود است

سونی به دنبال استخدام کارمند برای کنسول پلی استیشن نسل بعدی خود است

لیست فرصت‌های شغلی در وبسایت لینکدین مشخص کرد که شرکت سونی به دنبال مدیر تولید ارشد است. از جمله وظایف این موقعیت شغلی، داشتن نقشه راه برای کنسول نسل بعدی پلی استیشن شرکت سونی عنوان شده است. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

این لیست شغلی که دیروز منتشر شده است، مسئولیت‌ها و نیازمندی‌هایی که این شغل شامل می‌شود را عنوان کرده است. بر اساس این لیست، به نظر می‌رسد که شغل مورد نظر بر روی تهیه نقشه راه برای کنسول نسل بعدی است. البته، با توجه به میزان اهمیت و تلاشی که برای ساخت کنسول نسل بعدی مورد نیاز است جای تعجب نیست که این شغل زودتر مورد نیاز باشد.

یکی از کاربران وبسایت ResetEra ، موقعیت شغلی دیگری نیز در رابطه با شرکت سونی پیدا کرده است. این فرصت شغلی برای استخدام مهندس نرم‌افزار ارشد است که هدفش باید توسعه پلتفرم‌هایی که تجربه هوش مصنوعی و دستگاه‌های نسل بعدی پلی استیشن باشد. چندی پیش نیز صحبت‌هایی در رابطه با تولید کنسول PS5 توسط شرکت سونی مطرح شد، از همین رو طرفداران پلی استیشن امیدوارند که در نمایشگاه E3 2019 خبری از این کنسول باشد و جزئیات جدیدی از آن برای بازدیدکنندگان مطرح شود.

بیشتر بخوانید :  سال ۲۰۲۱ برای طرفداران Resident Evil سالی فوق العاده است

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`